Alkohol vs problém ve škole

Od: Datum: 27.05.12 20:09 odpovědí: 5 změna: 28.05.12 14:06

Ahoj.Nedávno jsem se s kamarádama po škole napil alkoholu.Jenom jsem si jednou loknul.Ale provalilo se to ted máme problém.Co nám hrozí,když jsme jenom ochutnali,a jak to mám říct doma?Předem díky za odpovědi.


avatar
Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: skye®
Datum: 27.05.12 20:17
 

Záleží na tom, kolik ti je. A kdo se to dozvěděl, někdo ze školy?

 
Datum: 27.05.12 20:24
 
avatar

Ahoj. To je přestupek hodně závažný. Takže se domnívám, že trest je na místě určitě. Vidím to na sníženou známku z chování přinejmenším. Doma to chce určitě říci dřív, než rodiče půjdou do školy. Je lepší si dodat odvahu a říct to narovinu. Takže pravdu a říct rodičům, že si uvědomuješ svojí chybu. Že Tě to mrzí a že to vícekrát neuděláš. Ať se nezlobí a odpustí Ti to. Že už budeš sekat dobrotu. To by rodiče mohli vzít. Že to byla chyba, to už víš. Hlavně se z ní pouč a přeji Ti, ať následky ustojíš Ty i rodiče co nejlépe. Možná se budou chvíli zlobit, ale když je přesvědčíš, že toho lituješ, přejde je to. Buď ukázněný a zase bude dobře.

doplněno 27.05.12 20:40:

Pochopila jsem to tak, že si na ně byl někdo v té škole ztěžovat na konzumaci alkoholu...Pokud je nenachytal přímo nějaký učitel. Protože jsou nezletilí (soudím tak podle obav z rodičů), pak je škola povinna uvědomit o tom rodiče a stížnost řešit, popř. vyvodit z ní důsledky.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: skye®
Datum: 27.05.12 20:28
 

On ale píše PO škole... Proč by to měl tedy být průšvih ve škole? Doma je to jasné, ale proč ve škole?

 
Od: johnny*
Datum: 27.05.12 20:55
 

Pokud to bylo po škole,tak v tom až tak velký problém nevidím.Záleží spíše na tom, jaký expert vás načapal.Měl jsem podobnou příhodu a stačila domluva třídního.Taky záleží na věku,pokud je ti např. 11,tak to bude zajímavé :D

 
Od: fran
Datum: 28.05.12 14:06
 

Když to bylo po škole a nikoli na území školy, tak bude spíš padat dotaz jak jste k alkoholu přišli. Mladistvým se prodat nesmí ani kapka.

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.