Doklasifikace na praxi

Od: Datum: 25.05.12 13:49 odpovědí: 1 změna: 22.06.12 21:58

Dobrý den.

Chtěl bych se zeptat jestly má škola právo pomě chtít abych si snižoval zameškaná procenta na praxi, když už mi řekly že půjdu na doklasifikaci. Snižovaní se jedna o celý měsic dojiždění na praxi plus pak jít ještě na doklasifikaci. Měl jsem zato že pokud jsem neklasifikován, procenta uz nehrají moc velkou roly. Na jiných školách to bývá tak, že pokud mají jít na doklasifikaci, tak jdou pouze na dva dny ( plus minus par dni ) Ale pomě chtějí abych dojižděl na praxi celý měsíc a pak mě pustí na doklasifikaci. Pokoušel jsem si to najít v č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jinémvzdělávání (školský zákon) , ale nějak jsem sem vtom ztrácel.

Děkuji za váš čas a odpoveď .


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.06.12 21:58
avatar

Záleží na typu školy a na tom, co je podmínkou pro klasifikaci na konkrétní škole. Je-li u Vás podmínkou absolvování praxe, musíte ji absolvovat.

Přesné informace byste měl najít v dokumentech své školy, případně by Vám měl dotazy zodpovědět ředitel školy.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.