Mám jít na příjímačky na PřF

Od: Datum: 23.05.12 15:43 odpovědí: 4 změna: 24.05.12 11:48

Dobrý den, myslíte, že má cenu jí na příjímačky na Přírodovědecko fakultu, i když jdu na opravný termín,který je na záčátku září a na stánkách Přírodovědecké fakulty uvádí toto:

Předložit kopii maturitního vysvědčení při registraci na přijímací zkoušku (pokud již uchazeč ukončil středoškolské vzdělání) a odevzdat úředně ověřenou kopii maturitního vysvědčení při zápisu ke studiu, nejpozději však do termínu 30. září 2012 studijnímu oddělení PřF UK.

Celé znění zde:

http://www.natur.cuni.cz/faku…-2010-2011/#v-eobecn-podm-nky

Mám to chápat, tak že stačí doložit maturitní vysvědčení do konce září?

Děkuji předem za všecny odpovědi i za zkušenosti s podobnými problémy...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hm®
Datum: 23.05.12 16:08
avatar

Zkušenost takovou sice nemám, ale zřejmě je rozhodující a dostačující předat ověřenou kopii do konce září. Každopádně bych se s nimi spojil a konkrétně se zeptal. Už kvůli tomu, že kdyby při přijímačkách někdo řekl "ale bez vysvědčení nemůžete", tak lze oponovat tvrzením "jenže na studijním mi potvrdili, že ..." a pravděpodobnost připuštění ke zkoušce se zvýší.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 23.05.12 16:16
avatar

Pokud se jedná o Masarykovu Univerzitu, tak ano, stačí dodat maturitní vysvědčení do září. Na UPOL to třeba neprojde, tam chtějí vysvědčení u přijímaček, jinak Vás k nim vůbec nepustí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jeniknovaku
Datum: 23.05.12 21:26

Ne, jedná se o PřF v Praze a tedy o Univerzitu Karlovu, jak je patrné z mého předešlého příspěvku... i přesto děkuji za odpověď

Od: askmenow*
Datum: 24.05.12 11:48

Dobrý den, kontaktujte studijní oddění a optejte se (ideálně telefonicky, s odpovědmi na maily to bývá na dlouho). Na školách, o kterých vím, je sice zápis začátkem září, ale kdo oznámí předem, že doloží do konce září, bude také zapsán. Nicméně to může být všude jiné, pokud tady není někdo, kdo na stejné fakultě řešil letos stejný problém, nepovíme vám to tu jistě... pro váš dobrý pocit a motivaci k přijímačkám bych si tam zavolala a je to ;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.