Kontrola překladu

Od: Datum: 15.05.12 17:51 odpovědí: 2 změna: 18.05.12 10:47

Prosím o zkontrolování anotace BP. Velice děkuji za Váš případný čas.CZ:

Tato bakalářská práce se zabývá možností použití softwaru NI Vision Builder v průmyslovém prostředí. Cílem práce bylo vyzkoušet komunikaci s hardwarem a následné otestování na demonstrační úloze. Dále teoreticky zpracovat otázku týkající se použití NI Vision Builder k rozpoznávání obličeje. V úvodní kapitole je popis základního využití kamer v průmyslovém prostředí. V následujících kapitolách je popsáno uživatelské prostředí, základní obrazové filtry a teorie o snímání obrazu. Dále jsou popsány možnosti připojení různých zdrojů snímků a jejich následné otestovaní na demonstračních úlohách, kdy byla zkontrolována jejich správnost a funkčnost.EN:

This bachelor thesis deals with the option of using software NI Vision Builder in industrial environment. This bachelor thesis sets its goal as testing communication with hardware and after that test on demonstration of a role. Furthermore theoretically process the question of the use of NI Vision Builder for face recognition. In opening chapter is describe basic application of the video cameras in industrial environment. In the next chapters is describe user interface, basic image filters and image acquisition system setup. Following is a description connectivity options of different sources of images and their subsequent testing on the demonstration tasks, when it was checked its accuracy and functionality.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: dobromysl*
Datum: 16.05.12 12:22

Odpovídám vám, abych otázku posunula zase na začátek pořadí.

Mně text připadá v pořádku, ale ...jedná se o bakalářskou práci, jistě to dáte někomu zkontrolovat . *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pu®
Datum: 18.05.12 10:47

V rychlosti - text v pořádku není, ale já teď bohužel nemám čas se mu věnovat :( Ono by to chtělo celé trochu přepsat, aby se daly vychytat jen drobnosti - slovosled je špatně, tvary sloves v přísudku také, popř. je třeba upravit okolí (z příslovce udělat podmět ap.), aby to sedělo... Jenže to je fakt práce cca na 30 minut, a ty teď nemám, omlouvám se. Tak snad někdo jiný nebo zadavatel sám, jen abyste nežil v domnění, že je text OK.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.