Přestup ze školy na školu

Od: Datum: 13.05.12 09:41 odpovědí: 1 změna: 13.05.12 09:56

Zdravím, mám dotaz. Dejme tomu že budu chodit na střední na obor Obchodní akademie a chci se zeptat zda li by bylo možné přestoupit ješte toto pololetí v prvním ročniku na jinou školu, ale se stejným oborem né zpátky do prváku, ale že první pololetí navštěvuji jednu obchodku a na 2 pololetí již budu chodit na druhou. jde to?
A mám ješte dotaz.. a jde přestoupit z oboru X na obor Y zase po prvním pololeti..stím že oba obory jsou odlišne, nebo to jde jen při stejném oboru?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 13.05.12 09:56

Na tohle vám může spolehlivě odpovědět jen tak škola, na kterou byste chtěl přestoupit. Není nic jednodušího než poslat mejlík nebo zavolat do školy i když já bych se šla představit osobně. Řeknou vám podmínky za kterých by šlo přestoupit, případně jaké rozdílové zkloušky by vás čekaly a nakonec musíte napřed zjistit zda mají volné místo.

Nebojte se, zajděte přímo za ředitelem, slušně oblečen, nemyslím v kvádru ... ale první dojem dělá divy. Držím palečky.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.