Soukromé školy - jaké jsou nejlepší?

Od: Datum: 25.04.12 22:52 odpovědí: 8 změna: 28.06.12 11:43

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, která soukromá vysoká škola je podle vás nejlepší? :)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ellin*
Datum: 26.04.12 00:54

Podle toho, čemu se chcete věnovat- ekonomie, žurnalistika, podnikatelství...? Hodně pozitivně hodnotím Newton College v Brně, a třeba já osobně jsem vždycky chtěla na soukr. školu Josefa Škvoreckého (tvůrčí psaní), ale ta cenová pálka... :D

Od: jansta
Datum: 26.04.12 15:10

Metropolitní univerzita také není špatná, profesoři jsou kapacity ve svých oborech, mají slušně zařízené třídy (wifi, projektor, plasmová tv apod.) navíc je to o.p.s (žádné s.r.o) což má docela výhody ;).

Od: jessiee8*
Datum: 27.04.12 10:48

Já pravě měla jit na NC, ale rozhodla jsem se, že chci do Prahy. Tam se mi líbil UJAK mediální a sociální komunikace, ale o tom každý říká, že je špatný a potom ještě VŠFS a to zas nevím :/

Od: tomskola
Datum: 28.06.12 11:43

Radil bych VŠFS. Má systém celoživotního vzdělávání, je to univerzita a má myslím nejširší spektrum oborů a akreditací na trhu. Můj názor, co jsem porovnával s kamarády z VŠEM a VŠMIE je, že je těžší, než ostatní soukromé školy na trhu, ale zdá se mi nejlepší. V oblasti ekonomických škol je určitě lídrem na trhu. Co se týká Ekonomie, žádná jiná škola ji neučí tak podrobně, dokonce ani v některých oborech na VŠE ne, co vím. Zkus se podívat: www.vsfs.cz

Od: dexter*
Datum: 29.04.12 00:00

Jak již bylo řečeno, záleží co a kde chceš studovat, ale pokud cestovních ruch a je možno v Praze, pak doporučuji VŠO v Praze ve Spálené ulici, na kterou mám velmi dobré reference

Ohodnoceno: 2x

Od: jessiee8*
Datum: 02.05.12 19:23

Děkuju moc za odpovědi, přemýšlím nad VŠO V Praze a taky nad MUP - mezinárodní vztahy a evropská studia :)... Která škola je podle vás lepší? :)

Od: petanek
Datum: 28.05.12 22:24

Dost záleží na tom, co chceš studovat, pokud tě láká spíše cestovní ruch jako odvětví, pak určitě VŠO v Praze, navíc si myslím, že cestovní ruch je lepší na budoucí uplatnění, než mezinárodní vztahy

Od: franky
Datum: 30.05.12 22:12

Souhlasím, kámoška na VŠO v Praze studovala a i když ze začátku si trošku zvykala ne školní režim, nakonec se jí tam moc zalíbilo a práci potom našla takřka okamžitě.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.