Soukromá vysoká škola v Trutnově

Od: Datum: 03.04.12 18:06 odpovědí: 4 změna: 11.04.14 00:09

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu. Slyšela jsem, že v Trutnově má pobočku nějaká soukromá vysoká škola, obor sociální patologie, která umožňuje dálkové studium. Moc ráda bych se dozvěděla o této škole víc, sociální patologie mě moc zajímá, ale nemůžu tu školu nikde na internetu najít, na stránkách Trutnova o tom také není zmínka. Nevíte někdo, co je to za školu?

Děkuju!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: krut
Datum: 03.04.12 19:10

Je tam zdravotní škola - je to jak střední, tak vysoká, tak jedině tam, nic jiného tam co by mělo něco společného se zdravotnictvím není.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lidka*
Datum: 03.04.12 20:06

V Trutnově jsem našla stránky vyšší odborné školy zdravotnické. Zkuste prostudovat zveřejněné informace, zda je to ona škola, kterou marně hledáte. http://www.szstrutnov.cz/vyss…-zdravotnicka/studijni-obory/ Pokud ne, zavolejte a nebo poslat email na úřad města a jistě vám poradí a nebo dají kontakt. *klik*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.04.12 21:55

V Trutnově je pouze pobočka Slezské univerzity http://www.slu.cz/fvp/cz/stud…kreditovane-studijni-programy. Výuka probíhá v ZŠ V Domcích.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: x*
Datum: 11.04.14 00:09

Ano, prý tu jedna je, zrovna dnes jsem o ní slyšela, jedna známá mé mamky tam chodí, ale na internetu jsem také nic nenašla.. Zjistím více informací a dám vědět.. :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.