Selmi psovite

Od: Datum: 10.12.12 20:21 odpovědí: 12 změna: 12.12.12 16:25

Prosím potřebuji naky material kde se muze setkat dingo , šakal a kojot krom zoo. Vím že kojot a dingo se mohou setkat ale kojot s tím je problém. Prosím strašně mi to pomůže. Nepište mi že se nesetkají někde se setkat musely.. dík do čtvrtka

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.12.12 20:25

Jestli to napíšeš správně česky, tak ti poradím.

Ohodnoceno: 0x

Od: zabijak*
Datum: 10.12.12 20:29

Prosím poradíš mi já jsem na mobilu a spatně se mi píše tak promin.

Datum: 10.12.12 20:33

Prosím potřebuji material kde se může setkat dingo , šakal a kojot krom ZOO. Vím, že kojot a dingo se mohou setkat ale kojot s tím je problém. Prosím strašně mi to pomůže. Nepište mi, že se nesetkají někde se setkat musely.. dík do čtvrtka Přepsáno snad bez chyb a poradíš prosím
Datum: 10.12.12 20:34

Vzhledem k tomu, že kojot je výhradně severoamerická šelma, narozdíl od šakala a dinga, kteří se mohou setkat v jihovýchodní asii, tak bych si tipnul, že tito tři zástupci psovitých dohromady jedině na Arše Noemově. To vám zadala nějaká chytrá úča?

Od: hop®
Datum: 10.12.12 20:38

Dingo je z Austrálie, ne? ;)

Datum: 10.12.12 20:42

Nejenom.

doplněno 10.12.12 20:45:

Dingo

Šakal

Kojot

doplněno 10.12.12 20:47:

Dingo ještě raz

doplněno 10.12.12 20:48:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Dingo

Datum: 10.12.12 20:38

No učitelka řekla , že se nesetkají a někdo vykřikl , že se setkají a učitelka řekla , když to najdem že nám zlepší známku a mě by se to hodilo. Jak koukám tak asi ani v narodnim parku nebo tak. Tak dík jěště zkusím hledat

Datum: 10.12.12 20:41

No setkat se můžou, ale ne v rámci svého přirozeného působiště, takže jakkoli jinak. Si vyber-ZOO, Archa, park, vycpaní v kabinetu...

Datum: 10.12.12 20:49
Já bych volil tu Archu.

Datum: 12.12.12 16:25

No tak uča řekla že v normálním životě ne v uměle vychován nebo co. Tak nic ale díky.

Datum: 11.12.12 13:59

haha. Dingo pochází z Austrálie, Šakal z Afriky a blízkovýchodní Asie. Kojot je z Ameriky. Těžko se můžou setkat někde jinde, než v nějakém zooparku.

Od: axus®
Datum: 11.12.12 16:54

Tak vsechny psovite selmy pravdepodobne pochazeji z jednoho prapredka, ale to se asi nepocita a teorie mluvi o tom, ze dingo byl do Australie zavlecen z Asie Aboriginejcema, takze se mohl v minulosti teoreticky setkavat se sakalem, ale tehdy to asi stejne jeste nebyli dnesni dingo a sakal, jak je zname...

Krome toho a jiz zminenych moznostech umele vyvolaneho setkani uz mi pouze napada, ze se setkali

1. u vas ve tride pri vykladu

2. zde na poradte.cz v teto otazce

3. v nejakem vtipu...Znate ten, jak jde takhle sakal, kojot a dingo...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.