Jak zvládnout přijímačky na střední školu?

Od: Datum: 09.01.13 18:46 odpovědí: 3 změna: 10.01.13 03:30

Ahoj, potřebovala bych poradit jak zvládnout přijímačky. Kde vůbec začít? Je toho všeho strašně moc, jak češtiny, tak matiky... Vůbec nevím, jak si v tom mám udělat nějaký systém, kdy se učit češtinu, kdy matiku. A kdy s tím vším mám vůbec začít? Scia si kupovat nebudu, nějaký knížky ohledně přijímaček mám.. Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.01.13 18:51
avatar

Začít co nejdříve, i když třeba po menších celcích. Udělejte si plán (podle kapitol) a dodržujte ho, počítejte ale i s časovou rezervou. Záleží, jaký vztah máte k předmětům a co konkrétního se z nich učíte - některou látku stačí pochopit, zažít si postup - a umíte to. Něco musíte do hlavy prostě nasypat a po čase zopakovat, aby to tam zůstalo. TAkhle obecně, těžko říct. Každopádně to neodkládejte. :)

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 09.01.13 19:27
avatar

Začni tím, co tě nejvíce nebaví. A uč se nějak systematicky. Nejprve to, co ti moc nejde, to piluj, pak to co ti jde líp. Uč se každý den, třebas po malých dávkách, ale opravdu každý den. Ono se to nezdá, ale přijímačky za chvíli zaklepou na dveře, tak ať to zvládneš. Hodně štěstí!

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 10.01.13 03:30
avatar

Uč se ode dneška každý den oba předměty. Začni nejtěžším učivem (plus tím, co tě nebaví). Nebudeš-li něčemu rozumět, vyžádej si konzultaci svého učitele.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.