Přijímačky na gympl

Od: Datum: 07.02.13 19:37 odpovědí: 6 změna: 10.02.13 16:53

Ahoj..chtěla jsem se jenom zeptat- na gympl berou do průměru 1,5 bez přijímaček..ale je podmínkou, že všechna vysvědčení musí mít vyznamenání? Jednou jsem měla 3, ale jinak samé 1 a maximálně tři 2..průměry mi vychází nad 1,5.
Jinak na co bych se měla připravit, aby přijímačky nezaskočily? Chci jít pak studovat medicínu, tak pište cokoliv vás napadne (průměry na gymplu, jestli vůbec jít na gympl- co třeba nějaké lyceum a tak) Děkuji moc za odpovědi :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.02.13 21:12
avatar

V tom ti asi neporadíme. Nikdo z nás neví, které gymnázium sis vybrala.

Zkus se podívat na podmínky přijímacího řízení na web zvolené školy, případně tam mohou rodiče zavolat (nejsem si jista, jestli by někdo mlkuvil s tebou).

___ Tvůj dotaz mi připomněl mou nejlepší studentku. Přišla k nám až na podzim, když nebyla přijata na gymnázium poté, co gymnázium na poslední chvíli změnilo podmínky přijetí.

I kdybys měla informace teď z února, doporučuji si podmínky přijetí ověřit ještě pár dnů před zkouškami.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: mrscaramel
Datum: 07.02.13 22:05

Hodonín nebo Břeclav..ale myslím to všeobecně. Třeba do Vyškova prý když nenaplní třídy, berou i 4kaře. Takže myslím, že jedna 3 zase tolik nepokazí, když průměr (celkový) byl dobrý. Jinak děkuji, weby budu určitě sledovat :))

Od: artik*
Datum: 08.02.13 14:59

jestli jsi měla max 3 dvojky , tak nemůžeš mít průměr nad 1,5

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mrscaramel
Datum: 10.02.13 16:49

1. pol. - 1,5
konec roku- 1,2 (3 dvojky)
1.pol.- 1,2
konec roku- zatím taky 1,2
Celkový průměr = 1,3 ;)

Od: cosinus
Datum: 09.02.13 15:52

Když jsem před pár lety nastupoval na střední, školy přihlížely pouze k průměru, konkrétní známky je vesměs nezajímaly. Nevím, jak je to dnes, ale snad se tolik nezměnilo... prostuduj si stránky dotyčných škol.

Jinak k té otázce, jestli jít na gympl. Vzhledem k tvému prospěchu bych poradil následující: pokud se jedná o nějaký obyčejný gympl, kam se uchýlí každý zoufalý absolvent základky, který sice podle známek není úplný výmaz, takže ho vezmou prakticky kdekoliv, ale absolutně nemá ahnung, čemu se chce v budoucnu věnovat, ani se na té škole nechce moc předřít - jdi tam bez obav a užívej si mládí s relativní spoustou volného času. Pokud se jedná o nějaké "prestižní, výběrové gymázium" pro "intelektuální elitu" - utíkej rychle, utíkej daleko... na jedno takové už 4. rokem dojíždím (na ZŠ jsem měl vždy jedničky). Za tu dobu jsem biologicky i psychologicky zestárnul tak o 10 let...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mrscaramel
Datum: 10.02.13 16:53

Jsem studiní typ, ale v 8 jsem na to kašlala :( - puberta no. Chci si i užívat mládí i studovat- na fakultu jiná škola nepřipadá v úvahu, takže zkusím chcecknout jejich stránky a uvidím. Jinak díky, myslím, že když si všechno pořádně zopáknu, mám přijímačky v kapse- rozhodně nechci jít na nějaký podřadný gympl. Jak už jsem psala celkový průměr- 1,3..

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.