Umělecká škola - počítá se průměr 9.tříd

Od: odpovědí: 2 změna:

Ahoj, hlásím se na uměleckou školu a na přihlášku se píše vysvědčení 7. a 8. třídy. Mamka mne ted ale straší že i tohle vysvědčení musí být co nejlepší i když jdu na uměleckou školu. Podle mne je to blbost, ale neví o tom někdo něco víc? Je to tak?

2 odpovědi na otázku

 

 


1x

Podmínky přijímacího řízení by vám měli říct na té škole, na kterou se hlásíte. Obvykle hrají roli známky z pololetí deváté třídy, případně i z konce třídy osmé. Ale v podstatě si to (zatím) každá škola řídí sama.

 


0x
Přihláška na střední umělecké školy se podává do 30. listopadu 2011. Na přihlášku se uvedou známky z posledních dvou ročníků, ve kterých uchazeč plní nebo splnil povinnou školní docházku, nebo z odpovídajících ročníků víceletého gymnázia (např. 7. a 8. ročník ZŠ, pokud se uchazeč hlásí z 9. třídy ZŠ).
Počty uchazečů mnohonásobně přesahují počet přijatých. Bude-li prospěch v 9. třídě špatný, bude problém při přijetí na jinou školu, nebudete-li přijat(a) na uměleckou školu.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]