Poplatek za delší studium

Od: Datum: 30.11.12 11:53 odpovědí: 1 změna: 30.11.12 12:58

Ahoj.

Přišel mi dopis od UK, že mám u hradit semestr školného. Z logiky věci mi to přijde jako vydřidušina, ale radši se ptám:

V roce 2007 jsem nastoupila na bakalářský obor FSV a zároveň na VŠE. VŠE mi bylo po semestru (nakonec aniž bych tam jedinkrát byla) ukončeno, Bc na FSV jsem dodělala v řádném termínu - po 3 letech.

Nyní studuji stejný obor Mgr. na FSV, 2 roky nestačily, tak prodlužuji o rok... A přišel mi dopis, že za delší studium mám uhradit 10.000 kč za semestr, neboť se mi nedokončený semestr Bc.studia započítává k Mgr a tedy v součtu překračuji více než o rok!?!?

Tak mi jen prosím řekněte:

1) zda na to mají právo

2) jak a na co se lze odvolat

3) sakra kde je logika?!? Kamarádka studovala 3 + 1rok bc, pak 2+1 rok mgr a vše ok, tedy měla 7 let zdarma... Já studuji 3 + 0,5 a 2+1 rok a zdarma mám jen6 let a půlrok musím platit jen proto, že ten půlrok byl na jiné škole?!? Proč se Bc. studium nezapočítává k Bc studiu?!?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: claire*
Datum: 30.11.12 12:58

Opravdu to byl bakalářský obor na té VŠE, nebyl to víceletý magisterský? Uděláte nejlíp, když se s těmito dotazy obrátíte na studijní oddělení UK i VŠE, tam Vám poradí nejlépe a případně se to hned vyřeší. Není vyloučeno, že to je jen nějaký úřednický šotek, proto raději nečekejte a hned to řešte s příslušnými úředníky.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.