Jak poslat zápisový lístek

Od: Datum: 02.05.11 17:10 odpovědí: 2 změna: 02.05.11 18:23

Dobrý den chtěla bych se zeptat jak poslat zápisový lístek? můžu ho přehnout? nebo jak?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.05.11 17:38
avatar

Podobné zásilky se obvykle posílají prostřednictvím České pošty, využít lte také kurýra, případně přepravní společnost. Co se týká formátu zásilky - existují obálky C4 pro formát A4, C5 pro formát A5, v tomhle případě se musí tiskopis A4 přehnout na poloviční obálky C6 pro formát A6. V tomhle případě se tiskopis musí složit do příslušného formátu. Jestli přeložit nebo ne záleží na gramáži papíru pro tiskopis použitého. Pokud se jedné o tvrdší kartu, poslal bych jej buď nepřeložený nebo přeložený maximálně napůl, pokud jde o běžný papír, tak bych ho klidně poskládal na formát A6.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: reeve*
Datum: 02.05.11 18:23

Nejrychlejší je doručit ho osobně. Poštou samozřejmě můžete taky (nejlépe doporučeně), a pak ho klidně můžete přeložit - ten taky platí. Zápisové lístky se na středních školách nijak složitě nerarchivují, ani se nepřikládají do třídních výkazů jako trvalá součást školní dokumentace. Slouží hlavně jako potvrzení zájmu o nástup přijatého uchazeče do školy, takže nejpozději dnem 1. září ztrácejí svůj hlavní význam a mohou být klidně skartovány.

P.S.: Pokud jste se dostala ještě na jiné školy, bylo by slušné jim sdělit (například mailem), že na ně nenastoupíte, aby tyto školy mohly vámi uvolněné místo co nejrychleji nabídnout dalším uchazečům v pořadí.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.