Studovat on-line?

Od: odpovědí: 2 změna:

Dobry den,chtela jsem se zeptat zda nevite o nejake skole se zamerenim na hotelnictvi-turismus,kde je moznost studovat on-line.Bydlim uz nekolik let ve Spanelsku a strasne rada bych si dodelala nadstavbu.Bohuzel ve spanelstine po me chteji dalsi dva jazyky nepocitaje cestinu :( Vetsina skol tady funguje on-line u nas v Ceske Republice jsem nasla pouze dalkove studium,coz je s dochazkou 2 krat tydne.Psala jsem i na sklolu,kde jsem studovala,ale neposkytli mi zadnou informaci.

Prosim o jakoukoli radu.A predem mockrat dekuji.

2 odpovědi na otázku

 

 


0x

Obávám se, že taková vymoženost jako on-line studium u nás v České republice zatím neexistuje. No možná na pár školách umožní imobilním studentům či studentům dlouhodobě nemocným on-line účast na vyučování, ale pro běžného studenta nikoliv. Opravdu zbývá jen to dálkové studium. Být vámi, zkusím se domluvit se vybranou školou na individuálním studijním plánu, kdy byste studovala ve Španělsku, do ČR jezdila jen na zkoušky, zápočty... Možná by to šlo, jen to jen takový nápad. Záleží také, o jaký typ školy máte zájem, respektive, co nyní máte za vzdělání. Jestli máte maturitu a chcete studovat vysokou školu, nebo jen vyšší odbornou školu?

 


0x

Vytipoval bych si vhodné školy a dotázal se jich ... zadávat do vyhledávače, i distanční studium..

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]