Mohu být neklasifikována?

Od: odpovědí: 4 změna:

Chci se zeptat, když za pololetí mám v předmětu asi 59 hodin, z toho jsem chyběla 13-15x, můžu být na konci roku neklasifikována?

4 odpovědi na otázku

 

 


1x

Každá škola má svá pravidla, kolik hodin musíte být přítomna abyste byla klasifikována (to má myslím každá škola jinak) dále pak závisí na množství známek co máte atd. atd.

doplněno 07.04.11 17:04:

A vůbec každá škola má své podmínky pro klasifikaci, které by měly být na webu nebo ve třídě na nástěnce. Přinejhorším se poptejte vyučujícího jak to s vámi je

 


0x
avatar martincakl

A z čeho by jste chtěla být klasifikována, když nechodíte do školy?

 


0x
avatar lidus

Záleží na tom jak se na to dívá učitel, pokud máte omluvenky ze zdravotních důvodů, splněné písemky a zkoušení a jste žák bezproblémový tak vám může známku dát. Co ostatní předměty? Pokud jste nechodila do školy tak se nedivte.

 


0x
Samozřejmě ti nemá z čehosi udělat průměr známky,když tě ani v tý hodině neviděl.To je snad jasný.Požádejte o přeszkoušení.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]