Jak dodělat maturitu

Od: odpovědí: 5 změna:
Nemáte někdo zkušenost se sš na distanční studium? Jsem na md,takže platit nemůžu a dojíždět také příliš ne. Západní čechy. (btw. výuč.list nemám,jen 4 roky gymn. ,ale bez maturity)
5 odpovědí na otázku

0x

Čtyřleté studium máte ukončené? Pokud ano vidím jako nejsnadnější zajít do školy kde jste studovala a pokusit se dostudovat tam. Mohlo by se podařit např. být zařazena do posledního ročníku a to i za tu cenu, že by šlo o studium denní, pak by jste si musela vyjednat nějaký individuální plán nebo sehnat hlídání. Pokud se rozhodnete studovat jiný obor mám obavu, že budete muset začít od začátku.

To jsem samozdřejmě již zkoušela,tam to nelze,takže hledám v okolí školu,kde mi povolí distanční studium. To jsem ale nenašla.

Napište město, obor zkusím pohledat.

Karlovy Vary. Obor je vlastně jedno,jde mi o papír. Nejradeji IT,ale to tu neni. Ty školy,co nabízejí i dálkové studium (v mém případě není možno),chtějí buď peníze nebo distanční formu neumožňují. Již jsem je obepisovala.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]