Podle vnuka přítelkyně je to biomedicína na Masarykově univerzitě. Rok se tím protloukal od rána do večera celé týdny - a po roce to vzdal a šel na strojárnu kde se mu celkem daří. Podle jiných zdrojů je jaderná fyzika v Praze ještě horší.
Nelze přesně odpovědět. Pro člověka humanitárního zaměření bude nejtěžší vše, co zavání technikou, matematikou apod, pro klasicky technicky zaměřeného všechny humanitární obory. Pro troubu s IQ tykve každá VŠ.
Pokud se ptáš proto, abys ses rozhodl, na jakou VŠ jít po střední, pak jsem ti právě uvedl základní rozdělení, které bys měl vzít v úvahu. A ve stejném stylu můžeš dělit dále.
Zaručeně těžká je alma mater VŠCHT, Vysoká škola chemicko-technologická. Má šrocení faktů na úrovni medicíny (organická chemie = tlustá bichle, 2 semestry) a matematiku na úrovni VŠ - technik. Je to "vražedná" kombinace, ale pozdější profesní uplatnění bylo a snad je dobré, hned po ĆVUTu.
Studoval jsem FEL ČVUT a přitom občas pomáhal kamarádovi na VŠCHT, takže to s tím VŠCHT asi nebude takové. Ale záleží co myslíte, jestli jde o pochopení látky ( to byl asi tento příklad) nebo nabiflovani něčeho
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.