Dost záleží na oboru který si tam zvolíš a jestli je to pro tebe cíl nebo hodláš časem třeba pokračovat na vysokou. Z oboru TZB například vychází odborníci po kterých je momentálně vysoká poptávka na trhu práce ale bohužel na něj přímo nenavazuje žádná adekvátní vš. a tak absolventi kteří touží po titulu jsou pak rozčarováni protože jedinou možností je pokračovat na strojárně. (Tam ale mají pak absolventi strojní průmyslovky proti nim náskok.) Pokud ale na titulu netrváš, lehce najdeš i bez něj dobře placenou práci.
Já jsem studoval průmku po gymnáziu a dal jsem jí s dvojkami. To byla hluboká totalita. Zatím co gymnázium jsem se učit více méně nemusel, na stavárně na Kudelově v Brně už jsem se učit už musel.
Osobně vám mohu říct, že vidím, jak stavebnictví velmi upadá, tedy pokud se nejedná o státní zakázky.
Není lehé či těžké střední školy.Ta musí do člověka kromě odbornosti nahustit určitý progresivní způsob myšleníI v praktickém životě se pozná rozdíl mezi středoškolákem a absolventem základního školství.I vysoká škola či univerzita vtiskně člověkudo života jiné uvažování hodnot a pravdy.
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.