Jak vyrobit andělská křídla?

Od: Datum: 20.11.12 19:43 odpovědí: 5 změna: 21.11.12 18:22

Dobrý den potřebovala bych poradit. Blíží se prosinec a jsem v deváté třídě. Takže půjdeme po škole strašit děti z mladších ročníků a jdu za anděla. Jak si mám vyrobit křídla popřípadně zčeho? Nic mě nenapadá a u nás ve městě půjčovna kostýmů nikde není. Děkuji za rady

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 20.11.12 19:45

Z véélkééééé husy křídla, nebo kde je kuchtí s posbírat pera.

Od: ron*
Datum: 20.11.12 19:52

Dobrý den.

Andělská křídla jsem vyráběla minulý rok pro svou neteř, bohužel fotku nemám. Nakreslila jsem si šablonu křídla na papír, obkreslila 2x proti sobě (aby křídla byla spojená) na bílý karton, vystřihla. Tato křídla jsem polepila bílými muffinovými košíčky. Košíčky jsem lepila složené na půlku, lepila jsem je tak, že se košíčky částečně překrývaly (jako rybí šupiny nebo peří na křídlech - nevím, jak to přesně popsat). Křídla byla krásná - načechraná, skoro krajková. K šatům jsem je lehce přišila.

doplněno 20.11.12 19:55:

Není zač.:)

Ohodnoceno: 2x

Od: 123456*
Datum: 20.11.12 19:54

Děkuji Váš nápad vypadá docela zajímavě :)

Od: 123456*
Datum: 21.11.12 18:22

Děkuji Vám za odpověď :) Snad to bude dobrý..

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.