Druhá světová válka

Od: Datum: 03.03.13 21:46 odpovědí: 4 změna: 03.03.13 22:04

Dobrý věčer chtěl bych se zeptat zítra píšeme test z dějepisu a učitel nám otázky už řekl aby jsme se připravili ale já zrovna chyběl psal jsem všem známím ale nikdo se neozívá no a mě by zajímalo jaké bych měl mít základní znalosti o Druhé světové válce nebo spíš jaká otázka by se tam mohla oběvit nejpravděpodobněji?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.03.13 21:50
avatar

Možná letopočty, kdo s kým bojoval, kdo vyhrál, nejvýznamnější bitvy a hlavní představitelé... najdi si na google nějaké pěkné povídání o té druhé světové a přečti si ho:)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.03.13 21:58
avatar

Co o druhé světové válce říká učebnice?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.03.13 22:00
avatar

Dějiny WWII mě velmi zajímají, ale jelikož šlo o konflikt, kdy se válčilo 6 let na vícero frontách (Západ, Východ, Afrika, Tichomoří, Atlantik...) tak těžko odhadnout. Ano, mám doma dějiny druhé světové války, je to kniha o - tipuji- 700 stranách. Takže na nastudování tedy nemáte moc času...

Ale jinak - dejme tomu, že jste v devítce - tak zkuste posurfovat po netu, jsou různé portály s dějepisem pro dané ročníky, kde jsou i testy. Třeba Vám to k něčemu pomůže.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.03.13 22:04
avatar

Pokud se týká 2.sv. války tak asi kdo a proč ji začal, účestníci na obou stranách, kdy nastal obrat ve válce, druhá fronta, určitě datum začátku a konce, přibližné ztráty a škody na obou stranách. Myslím si že toho moc nebude a budou stačit základní znalosti.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.