Kreditní systém školy, co všechno se počítá?

Od: odpovědí: 4 změna:

Ahoj, jak funguje kreditní systém na VŠ? Když mám u předmětů 5 kreditů co se tam všechno počítá?

4 odpovědi na otázku

 

 


8x
avatar elisa24

Máš předmět a u něco kredity - např. 5. Až uděláš zkoušku, případně ještě před ní zápočet, jestli je třeba, tak dostaneš 5 kreditů. Pro postup do dalšího semestru musíš mít daný počet kreditů. Nechápu Tvoji otázku co se tam všechno počítá. Jak to myslíš?


někde jsme četl že se tam počítá i docházka.

U každého předmětu máš napsané, co je nutné. Někde stačí docházka a dostaneš kredity. Někde potřebuješ nosit úkoly, chodit na hodiny, napsat 3 testy, abys dostal zápočet a pak jdeš ke zkoušce. Vždycky až splníš všechno, dostaneš kredity. Nijak se to nedělí. Nejde, že když budeš mít předmět na 5 kreditů s podmínkami docházka a zkouška a dostaneš 2 kredity za splněnou docházku a na zkoušku nepůjdeš. Buď dostaneš 0 nebo 5 kreditů.

Kredity získáte buď všechny (při splnění všech podmínek), anebo žádné (při nesplnění byť jen jedné podmínky). Nikdy to není tak, že by předmět byl za 5 kreditů a studenti by např. při nedostatečné docházce získali 3.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]