Pedagogické minimum - škola nebo kurz?

Od: Datum: 10.09.10 10:50 odpovědí: 2 změna: 10.09.10 11:33

Zdravím. Mám vystudovaný bakalářský stupeň VŠ ekonomického oboru, nyní si dodělávám inženýrské studium stejného zaměření. Ráda bych si k tomu dodělala pedagogické minimum, abych v "nejhorším" případě mohla i učit. Chci se zeptat, zda musím studovat 3 letý Bc. obor na nějaké VŠ nebo k tomu stačí nějaký z kurzů, který poskytují jen certifikát v tomto oboru? - s tím se asi učit nedá, že?...A pokud už mám jednu školu na bakalářském stupni vystudovanou, tuto bych si už musela platit nebo lze studovat dvě VŠ najednou, když mi je do 26 let? Díky za odpovědi...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: buss
Datum: 10.09.10 11:32

Když už, tak řádné vzdělání, jaký kurz na učitele? Jaký je požadavek na učitele.. VŠ, ne? Je-li již VŠ, tak snad i postgraduál.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.09.10 11:33
avatar

DPS má v Brně Masarykova univerzita, Mendělevova zemědělka a myslím, že i VUT. Je to studiu dva roky a na závěr se píše práce, titul nezískáte. Nevím, jestli by nebylo lepší vystudovat nějakou pedagogiku Bc, v sekci institut celoživotního vzdělávání jí má mendelu.cz, určitě i masaryčka. Dcera nyní dostudovala Bc-učitelství odborného výcviku...(nevím jak se to přesně jmenuje) studovalo tam hodně ing. co by chtěli učit.

doplněno 10.09.10 11:35:

Ještě doplním, pokud máte, budete mít ing a budete učit odborné předměty svého oboru, tak DPS stačí ale osobně bych volila Bc. studium.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.