Literatura k bakalářské práci

Od: Datum: 17.11.12 20:22 odpovědí: 1 změna: 17.11.12 20:35

Dobrý den. Jako téma k bakalářské práci (obor studia - český jazyk a literatura) jsem si vybral analýzu jazykové stránky jedné české online hry a především její komunity (k níž také náležím). Do úterý mám přijít na konzultační hodiny i s 5-6 knihami jakožto literaturou, se kterou budu pracovat. Protože jsem ale nikdy nic takového nedělal, nemám vůbec tušení, jakou literaturu hledat. Není třeba zmiňovat konkrétní knihy (i když by to bylo určitě fajn), ale aspoň typ literatury, čím by se dané knihy měly zabývat, něco, čeho bych se mohl chytit a po čem bych se měl zruba podívat. Pokud byste mi mohli prosím poradit, byl bych opravdu rád :) Díky moc.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.11.12 20:35

Že by to byla literatura zabývající se počítačovými hrami, zvláště pak těmi on-line, dále pak komunitami, sociálními skupinami? Možná něco z psychologie, síťařiny (pro vysvětlení jak vůbec on-line hry fungují). Vzhledem k jazykové stránce by to asi chtělo pohledat nějaké informace ohledně slangu a specifické mluvy, která se kolem těchto komunit a her vytváří.

I když jde o literaturu, neznamená to jen knihy, ale i články, recenze, atd. Určitě si skočte do knihovny a nechte zpracovat rešerše na téma, které se Vaší bakalářky týkají - knihovník (rešeršér) Vás přivede ke zdrojům (literatuře), které potom použijete jako zdroje citované v BP.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.