Dobrý den divam se že je těch úloh tady docela hodně :D ale s touhle si nevím rady. Neví někdo jak se tohle dá vypočítat? Lucka koupila v obchodě chleba, čokoládu maso a zeleninu. Cely nákup stal 250Kc. Za chleba a čokoládu zaplatila dohromady o 250kc více než za zeleninu a současně o 50kc méně než za maso,přičemž za chleba zaplatila o čtvrtinu méně než za čokoládu . A teď máme vedet kolik zaplatila Lucka za čokoládu a za chleba, za maso a i za zeleninu. Pokud někdo ví tak dekuju
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.