Statnice - zari

Od: odpovědí: 3 změna:
Jak rict doma ze jdu ke statnicim az v zari. Neprosla bakalarka nakonec takze ji musim predelat. Vim ze me servou ale jak to rict.
Budu rada za rady
Dekuji
3 odpovědi na otázku

 

 


2x
avatar iz

Česky, na rovinu a bez výmluv. Vynechte výmluvy typu "bakalářka neprošla" (bakalářská práce by byla prošla, kdybyste jí věnovala potřebnou práci a píli), ty by situaci ještě zhoršily. Doma Vás sice nepochválí, ale hlavu Vám neutrhnou → obzvláště, když uvidí, že Vás to mrzí, a že to napravíte.

 


2x

Hezký den,já taky dělala státnice v září resp.koncem srpna. Bc i Mgr a žádný problém s tím nebyl. Děláte z komára velblouda. Aspoň máte víc času se připravit.

 


0x
avatar naufrago

Sehnat si k tomu brigádu, abyste rodičům ukázala, že jim nechcete přidělávat (finanční) starosti déle, než je nutné. Ale jinak buďte v klidu, znám velmi málo lidí, kteří studium dokončili v plánovaném termínu. Jo a nedají se státnice udělat odděleně od bakalářky? U nás to šlo... sama jsem si zakončení studia rozvrhla tak, že jsem dělala dvoje státnice, další semestr jedny a v dalším diplomku. Ale pracovala jsem, aby mě doma nemuseli živit.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]