Jak jsou těžké opravky?

Od: odpovědí: 2 změna:
Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jak jsou těžké příklady u opravek jsou v osmém ročníku když je dám jdu do devátého. Dělám je 30.8
2 odpovědi na otázku

 

 


2x
avatar babajaga

Je to všechno látka, kterou jste v 8. třídě probírali, takže i když ses na to poprvé vykašlal, neměla by Ti dělat problémy. Je to něco, co už znáš, je pouze třeba se to naučit. Máš na to ještě 10 dní, obuj se do toho. Rodiče Tě vyzkoušejí. Byla by hanba propadnout v osmičce, odrazilo by se to pak na Tvém dalším vzdělání /škola či vyučení/.

Uvidíš, že to dáš, když budeš chtít. Ale příště už to neházej za hlavu, uč se průběžně, protože je nepříjemné, když si ostatní žáci bezstarostně užívají prázdnin a Ty musíš sedět u knih. Jistě jsi to pochopil a už nikdy víc...;) Jaga.

 


1x
avatar iz

U opravné zkoušky musíš prokázat, že jsi zvládl učivo 8. třídy. Obtížnost závisí na tom, jak ses na ně přes prázdniny připravil. Pokud dobře, nebudou těžké.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]