Propadam z pocitacu?

Od: Datum: 18.06.17 19:44 odpovědí: 4 změna: 19.06.17 12:11
Dobry den, jsem ve tretaku na stredni skole obor infirmacni sluzby-knihovnictvi. Nikdy jsem nepropadala, ucim se tak na trojky měla jsem jen ctyrku z nemciny. Bohuzel teď je konec roku a mě vychází pětka z informacni a vypocetni techniky- z pocitacu, tvorba dotazu v acessu a tak podobne. Nejde mi to, proste to neumim a ucitel to nevysvetluje. Navic tento predmet mame posledni rok a neni maturitni. Je mi to fakt lito, nevim co mam delat a opravky z toho neudelam, necekala jsem ze by me nechal opakovat. Mam prejit ja jinou skolu, nebo jit na ucnak? Ale jak , kdyz jsem nedelala ja jare prijimacky?:( nevim co delat, prosim poradte...
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.06.17 20:45

Přece "nezahodíte flintu do žita", když máte už jen rok před maturitou! Někdo ze spolužáků by Vám nepomohl? Co třeba doučování?

Ohodnoceno: 4x

Datum: 18.06.17 21:10

A co se začít opravdu učit?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.06.17 23:41

Zdravím. Přeci existují studenti, většinou vysokoškoláci, kteří si přivydělávají doučováním. Ve školách se ví, na koho se lze obrátit. Tak se domluv. Jdi o prázdninách na brigádu a z toho si zaplať doučování. A po prázdninách všem ukaž, že to dokážeš. My ti tady budeme držet palce. *tuc* Ida

Ohodnoceno: 2x

Datum: 19.06.17 12:11

Zkuste se podívat sem, jsou zde dobré videonávody:

Ohodnoceno: 3x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.