Nemohu najít překladatele z AJ

Od: Datum: 06.02.17 08:19 odpovědí: 2 změna: 06.02.17 09:12

Zdravím, mám dotaz ohledně překladu z AJ do ČJ. Potřeboval jsem přeložit návod jedné karetní hry a oslovil překladatelskou firmu na internetu. Sdělili, že mají mnoho zakázek a nemohou překlad poskytnout. Pokračoval jsem v hledání a u dalších překladatelů to bylo podobné. Našel jsem jednu paní, která by překlad zhotovila, ale požaduje text ve Wordu. Návod mám ale pouze naskenovaný v PDF. Další oslovená překladatelka ani neodpověděla. Prosím, poraďte, neznáte někoho, kdo by dokázal překlad zhotovit, k textu mám i nahrávku v AJ. Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.02.17 09:09

Vím o jedné překladatelce. Zaregistrujete-li se a napíšete-li mi do vnitřní pošty, oč přesně jde, zeptám se jí. (Kontakt na ni nezveřejním.)

Ohodnoceno: 0x

Od: rv
Datum: 06.02.17 09:12

Někdy bývá jednodušší najít si ten návod na internetu. Bude-li v angličtině, dá se snadno převést do wordu, a pokud to není nějaká neznámá hra, tak tam bude i v češtině.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.