Zlomení ruky vs ocet

Od: Datum: 16.11.12 08:15 odpovědí: 19 změna: 16.11.12 13:14

Dobrý den,potřebuju nutně poradit..

Zkoušel si už někdo zlomit ruku "pomocí octu"?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
administrátor uzavřel tuto otázku
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.11.12 08:20

to je myšlenka, že ocet odvápňuje kost? Jak ho dostat na několik hodin na kost? Přijde mi to jako velká blbost.

Nic si nelámejte, ne schválně. Teď si tím splníte krátkodobý cíl (pochybný) a za několik let vás to bude bolet při každé změně počasí, nehledě na to, že ne každá zlomenina se dobře zhojí. Můžete ztratit část hybnosti ruky - neblbněte.

Zrovna mám zlomenou pravou nohu, zatím 3 týdny a je to dost hrozný!

Ohodnoceno: 2x

Datum: 16.11.12 12:46

Já si předevčírem o dveře zlomila prst na noze, tak skáču mezi dětmi o berlích:D Taky paráda.

Lámat si něco schválně může jen magor.

Datum: 16.11.12 08:22

popravde ne, asi mi to nedovolila inteligence, a to mi hrozil odvod na vojnu... co zeleznou tyci? :)

Datum: 16.11.12 08:27

Osobne ne, ale znam lidi co to tak delali. A jsou to stejni debilove jako ty, jestli se o to pokusis.

Ohodnoceno: 1x

Od: katherinka
Datum: 16.11.12 08:29

A Funguje to? Bolí to?

Datum: 16.11.12 08:41

každá zlomenina bolí, ne kvůli kosti, ale kvůli pohmožděné okolní tkáni (svaly)... při troše smůly vyrobíte otevřenou zlomeninu a uvidíte vlastní zlomenou kost. Počítáte i s tím?

Datum: 16.11.12 08:46

Přeji ti, aby tě to bolelo co nejvíc a příště si takovou blbost rozmyslela. Ale zkusil bych tu železnou tyč, jak už psal někdo výše.

Datum: 16.11.12 08:33

Ti můžu říct co udělal kdysi můj brácha, aby nemusel do školy. Simuloval slepé střevo a poslali ho rovnou na sál, pod kudlu. Já jsem jednou šel do práce po draku a udělalo se mi zle. Vymluvil jsem se na to, že máme v rodině žloutenku. Skončil jsem na infekčním oddělení. Tak ti dobře radím, přestaň blbnout.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 16.11.12 08:36

doufam, ze moje decko pobere trochu rozumu...

Datum: 16.11.12 09:09

Spolehlivější je rovnou amputace. Na to stačí pilka na železo. ;)

Datum: 16.11.12 09:28

Asi ano, asi to funguje. Když budeš dostatečně dlouho pít ocet, odvápníš si kosti a ruku snadno zlomíš. Ale ještě přetím si rozleptáš hltan, hrtan, jícen i žaludek. Odrovnáš játra a ledviny. Kosti odvápníš tak, že se budou lámat nejen ty na ruce, ale všechny kosti. Zbortí se ti páteř a nezkončíš ani na vozíku, ale jako ležák, který musí mít pleny a cévky. *hej*Řekni, měřila sis někdy IQ?

Datum: 16.11.12 10:28

myslim ze by stacil panak octu a pit by to dal nechtela. jinak na tu zlomeninu se to pit nema. Pres noc nechat v octove lazni, a pak klepnout... au.

Datum: 16.11.12 09:38

Zlomená ruka je pro sraby. Skoč do nejbližší nálevny, dej si panáka metanolu a už tě ve škole neuvidí. Teda, už ty neuvidíš nikoho ze školy ale to je ve výsledku skoro to samé :-P

.

PS: vykašli se na takové ptákoviny. Pamatuju kluky co si kvůli škole dokázali několikrát zlomit ruku, stačí na to víko od popelnice. Teď po pár letech zjišťují že to nebyl až tak dobrý nápad, kost sice s trochou štěstí sroste rovně ale už není nebude tak pevná jako dřív. Což je ti v 15 jedno, ale když je ti třeba 30 nebo 40 tak už se ti to zdá jako celkem nepříjemná záležitost...

Od: skye®
Datum: 16.11.12 11:17

Na co to potřebuješ? Někdy stačí simulovat např. naražení po pádu, to kolikrát bolí víc než zlomenina a dají třeba ortézu.

Já jsem jednou na táboře řekla (bylo mi asi 13), že jsem v lese spadla a nemůžu hýbat rukou - chtěla jsem se vyhnout jedné hře. Odvezli mě do nemocnice, udělali mi rentgen - a co do dneška nepochopím - řekli mi, že mám ruku zlomenou a dali mi jí na měsíc a půl do sádry Fakt se mi nic nestalo, ruka vůbec nebolela, jen jsem řekla, že jsem spadla a že to bolí. A podle rentgenu to bylo zlomené. Asi jsem si tu zlomeninu přáním udělala

Datum: 16.11.12 12:33

*ee**smich**smich* tak ono to zdravotnicke zarizeni to bralo jako prevenci.

tvl ja se uz nedivim dnesnimu zdravotnictvi nicemu *haha**zed*

Datum: 16.11.12 12:29

*ua*To znám lepší borce:jeden chtěl taky zlomit ruku a tak ji měl natáhnout přes WC mísu a druhý,že mu na ní skočí-první si to rozmyslel a na poslední chvíli uhnul druhý si zlomil nohu.Nechceš si radši zlomit nohu?A bez octu!

Datum: 16.11.12 12:48

Jojo, Jahelka je klasika:)

Od: krkovicka*
Datum: 16.11.12 13:08

Můžu potvrdit,že zkoušela*hi* (prstík),ale nezlomila jsem ho.Jen těžce namožený z bouchnutí.Dětska pitomost,no.

Datum: 16.11.12 13:14

Jen blbec se může chtít sám poškodit.

Bylo mi 9 let a zlámala jsem si pravou ruku v zápěstí za pomoci saní a nejzlobivějšího kluka z vesnice. Sáňkovali jsme spolu a havarovali. Nemohl za to on ani já. Dodnes vzpomínám na tu bolest, jak to bylo nepříjemné, rentgen, těžká sádra...

A to chceš úmyslně, ano? Možná by bylo lepší si ji useknout sekáčkem na maso, proč jenom lámat? Bože, bože, bože...*modla*, co nám vyroste za společnost, když už v mládí hýří takovými nápady? Jaga.

doplněno 16.11.12 14:59:

Na základce - zlámat ruce.

Abys nemusela chodi do tanečních - zlámat nohy.

Abys nemusela jednou chodit do práce - zlámat co? Páteř?

Kam až jsme to dospěli?

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.