Angličtina časy

Od: Datum: 16.12.16 11:32 odpovědí: 1 změna: 16.12.16 13:50

ahoj, prosím, poradí mi někdo, jak správně doplnit následující věty v AJ? Už jsem vyplnil asi 4 různé možnosti a stejně je to pořád špatně...děkuji moc.

zadání:Decide on the use of present simple or present continuous tense. Do not use contactions. Write do not instead of dont, write does not instead of doesnt.

I am sorry, but I ... (not understand).

In England, it ... (rain) in winter.

How much ... (it / cost) to fly to Munich?


doplněno 16.12.16 11:49:

prosím ještě o pomoc se správným tvarem slova "please" - pleasant je špatně.His visits gave his grandparents such (PLEASE)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.12.16 13:50
avatar
Nechci za vás vypracovávat váš úkol, takže napište nejdříve vaše myšlenky a pak vám můžu říct ty své (krom toho tohle přece je úplný začátek AJ).
Ohledně vaší doplňující otázky tam slovo pleasant nepasuje, protože se jedná o přídavné jméno (nemáani nic společného se slovem please), které nemůže být samostatné po such. To se totiž váže vždy na podstatné jméno a najít anglický vyraz pro slovo potěšení snad pro vás nebude těžké, ne?
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.