Osobní dopis

Od: Datum: 11.12.16 16:20 odpovědí: 2 změna: 11.12.16 20:43
nějak se mi to nezdá - co si o tom myslíte vy?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.12.16 16:24
tak já to sem vložím, ty obrázky se mi nezobrazují.
V Praze 10.12.2016
Milý, přemilý xxx,
zatraceně dlouho jsme se neviděli a mně už z toho tiká v oku. Takže ti píšu dopis, ačkoliv jsem se zapřisáhla, že to nikdy neudělám; založ si už ten fejsbůk, prosim tě, ať si můžeme psát jako ukázkoví příslušníci generace Z.
Mě totiž opravdu nebaví posílat ti e-maily tvořený jednou větou, čekat dva dny, než se dohrabeš k počítači a odepíšeš mi dvěma slovy, a pak tvůj literární počin hledat deset minut v záplavě spamů. A nesnaž se mi nakecat, že ty maily „přece nejsou tak komplikovaný a nepříjemný“. Jsou. A jelikož si za tím stále stojím, rozhodla jsem se, že od nynějška ti budu psát jen a pouze dopisy, ať zhruba vidíš, jak otravný to pro mě je.
Ale už dost o tvým bojkotu technologie, neb v něm pointa tohoto dopisu rozhodně netkví.
Blíží se Vánoce, což znamená vánoční prázdniny, což znamená spousta volnýho času a akcí. Pro tebe to pravý ořechový, ty jsi takovej fajnšmekr, že bys už v životě nemusel vytáhnout paty z domu a stejně bys věděl úplně o všem, co se děje. Můj kulturní primitivismus už ovšem začíná bejt lehce zarážející – a tak jsem si řekla, že bych mohla situaci napravit, někam vyrazit a vzít tě s sebou.
Až do 15. ledna 2017 probíhá na Masarykově nábřeží v galerii MODERNA výstava Jiřího Trnky jakožto malíře. Zahrada umění se to jmenuje. Vstupné dobrovolné. Co ty na to?
Na případných detailech a alternativách se domluvíme, až mi odepíšeš. Písemně. Ha.
Měj se hezky, užij si svátky a hlavně mi napiš,
xxx
Od: balzerka
Datum: 11.12.16 20:43

Jestliže měl osobní dopis obsahovat především pozvání na akci, tak to tedy neobsahuje. Většinou se zabývá vaší komunikací - nekomunikací. Mohl byste se víc zmínit o uvedené akci v tom smyslu, kdo v ní účinkuje,čím je známý, co má autor za sebou, jaký je jeho styl, co je charakteristické pro jeho tvorbu, kdo se akce chystá zúčastnit, zda jste se někde setkal s takovou akcí a jaký na vás udělala dojem, jak příjemný je onen kulturní stánek, kde se akce odehrává...To jako příklad.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.