Ucitelce dlouho trva opravovani testu

Od: Datum: 09.12.16 12:48 odpovědí: 3 změna: 09.12.16 14:35
Dobrý den naší učitelce trvá strašně dlouho než opraví test. Trvá ji to dlouho i jakékoliv dlouhé pisemky ať se jedná o slovíčka, desetiminutovky nebo velké testy. Vždycky nám dá známku až tak po měsíci a během toho měsíce píšeme další testy. Věčně se na něco vymlouvá ať už na rodinu nebo že je zapomněla. Dá se stim něco dělat a jak dlouho může ucitelovi trvat oprava 20 testu?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.12.16 12:54
avatar

Oprava 20 testů trvá i několik hodin, třeba čtvrtletky obsahující složitě hodnocená cvičení + zápis známek, procenta, průměr třídy, rozsah známek atd.. Ona jich ale 20 nemá, má jich třeba 100. (Nebo jste jediná třída, kterou učí?) Ale ano, měsíc je celkem dost. Informaci, do kdy je učitel povinen opravit testy, najdete ve školním řádu - u nás to byly tři týdny. A stejně za mnou v pátek chodili, jestli už mám testy ze středy. Pak jsem zavedla pravidlo "děcka, dejte mi na to víkend", tak chodili v pondělí ráno :-D

Ohodnoceno: 2x
 
Od: kotel6
Datum: 09.12.16 13:24

Zajděte jako třída za ředitelem a oznamte mu to. Měsíc je dlouhá doba. Když dostanete úkol, musíte jej odevzdat v kratším čase, tak ať je to spravedlivé na obou stranách.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asd1
Datum: 09.12.16 14:35

Řešil bych to, měsíc je moc a už chybí zpětná vazba. Vetší testy max. týden, drobné testy do příští hodiny. Pokud nezvládá, měla by na tom zapracovat nebo si najít jiné zaměstnání.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.