Závěrečné zkoušky

Od: Datum: 06.12.16 19:18 odpovědí: 3 změna: 08.12.16 22:53

Dobrý den, chci se zeptat opakuji třetí ročník oboru kuchař, k vůli toho že jsem měl zdravotní problémy a v srpnu jsem byl na operaci a nebyl jsem celé zaří a půlku října ve škole/na praxi mám přes 200 zameškaných hodin, a moje třídní učitelka mně nechce pustit ke zkouškám a chce ať znova opakuji ročník že si mám dát individuální plán "doléčit se" a pak zase nastoupit že prý nestihám dodělat známky a na praxi mám 94% absence ale jiná paní učitelka mi řekla že svojí třídní nemám poslouchat že je to první pololetí a že mně musí ke zkouškám pustit že si mám dodělat známky a chodit tam tak se chci zeptat jak to vlastně je jestli mně pustí ke zkouškám a teď jenom tak straší a nebo musím dát ten individuál dodělat to a znovu opakovat nebo jestli mohu ty zkoušky dodělat aspoň v září? Děkuji moc za pomoc.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.12.16 17:37

Jestli Vás pustí ke zkouškám, se uvidí až na konci roku. Předem nelze říct, co všechno do té doby zvládnete dohonit.

Není mi jasné, jak jste za 1,5 měsíce z pěti mohl zameškat 94 % praxe...

Ohodnoceno: 0x

Od: ctenar*
Datum: 08.12.16 22:44

Asi 94% praxe doteď (za první 2 měsíce školy).

Klasifikaci za 1.pololetí může dodělat nejpozději do příštího srpna.

Od: mp
Datum: 08.12.16 22:53

Tak zaprvé Vám fandím, že se učíte na kuchaře. To je obor budoucnosti, až dost lidí zapomene jak vlastně vařit (hlavně technicky). Jinak podle mě v každé škole rozhoduje nejvíce obyčejně její ředitel. Určitě svojí třídní respektujte, ale v případě pochybností bych se obrátil na něj.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.