Akutní problém ve škole

Od: Datum: 25.11.16 15:57 odpovědí: 13 změna: 26.11.16 23:46

Dobrý den potřebuji poradit s jedním debilem ve škole. Jsem v prvním ročníku na střední škole a začal mě provokovat házet na mě věci o přestávkách opatlal mi skříňku banánem a je celém vysmátej se svojí partičkou že jim to furt prochází díky 4 debilum má naše třída nejhorší reputaci ve škole. A teď začnu pěkně od plic už mě to tak neuvěřitelně sere pořád se ve třídě musím otáčet do zadu jestli něco nechystá a už mě to nebaví. On je tupej, propadá mě škola baví ale kvůli němu se v hodinách nesoustředím tak jak bych měl. Nedávno jsme měli rodičák a když mi máma řekla že se učitelům nelíbí jak se nesoustředím a otáčím a mě došla trpělivost když mi došlo jak se kvůli němu omezují tak jsem se rozhodl že to s ním skončím. Když se s ním poperu na půdě školy a budu mít v ruce teleskopický obušek mírně ho seřežu v šatně ale ne moc aby to nebylo TUNZ a pak to vysvětlím učitelům a řediteli čeho všeho je ten hajzl ve škole strůjcem vyhodily by mě že školy nebo by mě pochopily a on by mi dal pokoj nebo by to otočily proti mě. Nejsem konfliktní osoba ale dneska po dalším sporu se ve mě něco zlomilo. Ještě k jeho a mím tělesným proporcím on váží cca 80 kg já cca 60kg a on je o půl hlavy větší. Ale já nejsem žádná tyčka ale bohužel on taky ne. Prosím vás nepište mi abych to předem řekl učitelům nebo tak to prostě nejde. Chci poradit jestli se do toho mám pouštět nebo ne popřípadně nějaké dobré video sebeobrany prostě si myslím že jinak pokoj nedá. Omluvte chyby píšu na tabletu s automatickou opravou textu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.11.16 16:44

řekni to tátovi, má větší životní zkušenosti, poraď se s ním, ať neuděláš nějakou blbovinu

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.11.16 18:56

Rodiče jsou rozvedení. Žiju s mamkou

Od: kuky®
Datum: 25.11.16 16:51
Podobné situace se občas řeší ve filmech a je proto dobré se poučit odtud.
Pokud jsou 4 tak jeden z nich je kápo. Dáš mu varování, že jestli toho nenechá, a vy se někdy potkáte po škole, dostane mlatu.
A když nepřestane, dáš mu tvrdou čočku.
Sejmeš kápa a zbytek si dá pozor. Pokud nedá, zase sejmeš kápa. Pokud ti udělají něco skupinově, řekneš jim že každýho sejmeš sólo.
Já jsem mírumilovnej člověk ale jak takovýhle partičky šikanujou, je třeba je tvrdě ztrestat.
Není horší věci než když nějací idioti škodí lidem co se nedokáží bránit.
Vždycky se musí najít někdo, kdo je uzemní.

Datum: 25.11.16 19:02

Právě ten co si nejvíc dovoluje je jejich tvz.kápo. Dneska byl k obědu i banán takže zase vím co čekat na skříňce. Hlavně mě zajímá třeba když ho napadnu obuškem v budově školy jestli mě za to nevyloučí ale dostal bych např. jen učitelskou důtku nebo napomenutí.Pokud by na skříňce opravdu něco bylo tak ho chci zmlátit hned v šatně toto 28.11. v pondělí.

Od: asd1
Datum: 25.11.16 21:09

To moc dobré řešení není, může se to snadno otočit proti tobě - úmyslné ublížení na zdraví, gauner nejsi tak by to znamenalo zkažený život. Když vynechám že mu dáš jednu do čelisti, on lehne, hlavou řachne o zem a klidně smrt...

Začni chodit na karate, krav maga nebo tak něco a na něj se vykašli. To neznamená že bys měl přehlížet opatlanou skříňku.Musíš vymyslet něco co ho vyškolí ale neublíží...

Datum: 25.11.16 19:20

Špatný nápad. Tohle může být případně kvalifikováno jako úmyslné ublížení na zdraví. Můžeš tak způsobit problémy na dlouhá léta sobě i mámě. Je vhodnější tohle řešit hlavou než svaly. Natož se zbraní. Pokud má padnout nějaká rána, tak musí padnout bezprostředně v okamžiku, kdy na tebe zaútočí. Později už jsi agresorem ty.

Ve škole je určitě pořád někdo, kdo zodpovídá za pořádek a dohlíží na chování žáků.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.11.16 21:45

Já bych to řešil jinak, na školách měl o přestávkách vždycky nějaký učitel dozor. Šel bych za ním, a narovinu řekl, proč mám zas...u skříňku od banánu. Další den zase,,, pokud není schopen dozoru, tak at to nedělá... uvidíš stane se to párkrát a dá si dozor kur.a majzla... a pohlídá si to... když ne, tak za ředitelem, kdo jako dělá dozor, když je po něm hovno...(narazil bych při diskuzi na to, kdyz nekdo dělá dozor a ani tam není, co kdyz se někomu něco stane, a on dozor pije kafčo někde ve sborovně...?) Jak by to on řešil.. PAN šeditel xDD

Datum: 25.11.16 22:04

Jo, to je dobrý nápad a máš pravdu dozor tam má být každou přestávku a já ho viděl asi 3x od začátku roku. Takže v pondělí místo bitky si skočím k řediteli

Od: v
Datum: 25.11.16 22:13

Já ze školy nejsem tudíž by mě nevyhodili :) kdybych byl někde od tebe vyřídím to klidně nebo může si to vyřídit někdo jiný za tebe.

Určitě máš nějakého kamaráda (mimo školu).

Počkej si na něj/ na ně taky s nějakou partou. Ale ne se hned mydlit.

Řekni si svoje k tomu, nepomůže to jednou, hold někdy není zbytí a není od věci když mu jednu vlepíš. Když to nedělali rodiče hold to musí udělat někdo jiný aby si taky nemyslel, že si může dělat co chce.

Rodiče rozvedený? Řekni tátovi (pokud je možnost) nebo příbuznýmu strýc atd. Věřím, že tě nikdo z rodiny nepošle někam.

Od: fjvc
Datum: 25.11.16 22:34
To jsi se asi zbláznil, ne? Blbě ho prastis do hlavy a umře na krvácení do mozku, nebo mu natrhnes nějaký vnitřní orgán... Tohle se řeší přes učitele a rodiče!
Ohodnoceno: 1x

Datum: 26.11.16 11:15

Jasně, Buldog je nekonfliktní, to jen ostatní jsou d..., učitelky ho "nespravedlivě" hodnotí, ... Nekonfliktní Buldog přemýšlí o tom, jak někomu ublížit nebo jak jej poškodit.

Možná by stačilo se nad sebou trochu zamyslet a změnit přístup k lidem.

Od: balzerka
Datum: 26.11.16 13:07

Chápu, že to v tobě vře. Ale pozor, Ty mu nařežeš , ale on má partu a počkaj si na Tebe někde za rohem. Budou čtyři a to nemáš šanci. Požádej třídní o přesazení, abys seděl za ním, jelikož Tě otravuje a Ty jsi pak nesoustředěný a samotného Tě to štve. Nebo zajdi k řediteli a požádej o přesun do jiné třídy. A vysvětli mu to tak , jako nám tady. Kápo dostane podmínku, a když si začne, tak ho ze školy vyhodí. Násilí plodí násilí.Ránu by si zasloužil , ale otočí se to proti Tobě. Možná ho polít venku ledovou vodou, aby vychladl. Tam nebude znát Tvá rána, žádnej otok mozku, ale taky to funguje

Datum: 26.11.16 23:46

Taky jsem přemýšlel o přesunu do jiné třídy. Druhá třída je mnohem pohodlnější mají lepší známky a hlavně tam nemaj takovýho trotla.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.