Lyžařský kurz

Od: Datum: 10.11.16 16:40 odpovědí: 4 změna: 10.11.16 19:57

prosím o radu,dcerka je na zdrav.škole kde sdělili,že lyžařský kurz je povinný,ona však nechce-nikdy na lyžích nebyla a nic ji to neříká,pokud nepojede-musí být potvrzení od lékaře,ovšem toto vypsat nechce,že nemůže-turistický absolvuje,na výlety jezdí,jen toto prostě nechce,nevím jak to vyřešit,škola bez potvrzení lékaře omluvu nepřijímá a musí se zaplatit,nejde mi o peníze jde jen o to,že tohoto se zúčastnit prostě nechce a už nevím kudy kam-děkuji za každou radu


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.11.16 16:56
avatar

My jsme tento kurz měli na ZŠ i na SŠ. Byla jsem na obou (ačkoli na tom prvním jsem byla naprostá začátečnice - lyže jsem předtím viděla možná tak na obrázku :-D) a rozhodně toho nelituji! Naučila jsem se tam lyžovat a bylo to celkově výborné, spousta zážitků. Pokud je kurz povinný, radím nevymlouvat se a pěkně si ho užít. ;)

Ke škodě jí to dozajista nebude; člověk neví, co se mu v životě bude hodit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.11.16 16:59

Jednou je to v rámci školní výuky, tak se musí podřídit. Přece nechcete, aby dostala neomluvené hodiny a třeba ji ze školy vyloučili?

Jen ať jede, přece v životě se často musíme podřídit, i když se nám nechce. Nepodporujte ji v tom.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.11.16 17:31
avatar

Ještě dnes vzpomínám na všechny ty školní výlety a akce na které se mi moc nechtělo. Dcera bude jednou ráda, že se naučila stát na lyžích, jednou, třeba až bude učit lyžovat svoje děti. Sice nechápu povinnost absolvovat lyžařský kurz na zdravce.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kusk
Datum: 10.11.16 19:57

Až bude dcera pracovat, také bude plnit povinnosti, které se jí nezamlouvají. Vím, že se asi stydí před spolužáky, ale pořád je to lepší než když si najde chlapce (lyžaře) a co potom? Bude o víkendech sedět doma a její milý se bude prohánět po sjezdovkách? Víc by se styděla učit se lyžovat před svým nápadníkem. Na lyžáku se naučí základy, každá zkušenost se v životě hodí.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.