Přirodovědecká fakulta

Od: Datum: 07.11.16 09:39 odpovědí: 1 změna: 10.11.16 14:37

Vážení,

jelikož tento školní rok budu maturovat na gymnáziu (přírodovědní zaměření), poohlížím se, kam jít na vysokou školu. Obor, který hodlám studovat je dvou obor chemie a biologie se zaměřením na vzdělávání (pro SŠ a vyšší stupeň gymnázia), tedy přírodovědeckou fakultu. Rozhoduji se mezi Univerzitou Palackého a Masarykovou univerzitou. Existuje nějaké srovnání kvality výuky těchto oborů na daných školách. Máte vlastní či zprostředkované informace o kvalitě výuky tohoto oboru na těchto školách.

Předem děkuji za odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.11.16 19:15
avatar

Obě Univerzity jak v Brně, tak v Olomouci pro r. 20172018 tyto studijní obory dvouoborové chemie a biologie se zaměřeném na vzdělání otvírají.V Brně je Univerzita modernější a taky pokud mi je známo, co se týká kvality, ,je hodnocena lépe než v Olomouci.Na Facebooku 5,0 a Univerzita v Olomouci 4,7. Je to ale jen věc názoru. Já bych se spíš zaměřila na to, kde bych měla větší šanci k úspěšnému přijetí.Samozřejmě přihlášku si můžete podat na obě, ale v případě Brna vím, že počet přihlašujících je vždy mnohem vyšší a to dost podstatně, než kolik studujících Univerzita ve skutečnosti přijme.Vím to proto, že můj vnuk zde chce také studovat.Jak je to v Olomouci, není mi známo.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.