Podprsenka ve škole-rozepinani

Od: Datum: 25.10.16 17:31 odpovědí: 18 změna: 28.10.16 12:09
Ahoj,trápí mě jedna věc...mám docela velká prsa,což znamená i velká podprda-75e...bohužel,kluci ve škole mi o přestávkách neustále podprsenku rozpínají, když mám větší výstřih tak mi do něh házejí různé věci a tak..dneska mě potkali v parku,svalili mě na zem a narvali mi do kalhotek a do podprsenky listí...jinak,je mi 14..poraďte mi,ale nechci žalovat
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.10.16 17:35
avatar

To jsme dělali pře 40 ti lety taky, koukám, že alespoň něco se nezměnilo, ale žalovat se tenkrát nechodilo v tom je to nějak nový.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: xy
Datum: 25.10.16 18:39

tak si říkám, muži zde by mohli naznačit, v kolika letech asi to přestane být pubertou? jako jak starý mladý muže můžu vidět v parku jak z pr.ele povalí holku na zem a říkat si, puberta- hoši se baví - a od jakého jejich věku už radši volat policajty?

Ohodnoceno: 4x
 
Od: ben®
Datum: 25.10.16 17:49
avatar

Dobrý den, ano, jak píše kolega - v podstatě pracují hormony. Řekl bych, že Vám to na jednu stranu vadí, ale také Vám to imponuje, protože jiná děvčata je třeba tolik nezajímají. Chlapci si dovolují, protože jim to dovolíte. Zkuste jednoho nakopnou kolenem do rozkroku a uvidíte, že příště už bude jako beránek. Vytvořte si pověst té, která to odmítá. Nebo se nadále těšte z jejich pozornosti. Zdravím!


doplněno 25.10.16 17:59:

Ještě dodatek - je to Vaše tělo a nikdo by se ho neměl dotýkat, když to nechcete a není Vám to příjemné. Jenže, Vy to musíte dát jasně, jednoznačně a tvrdě najevo a ne se jen uculovat a bránit se jen jako. No, ano, dnes je to asi ta šikana.


doplněno 25.10.16 18:27:

sebod - děkuji Vám za to neustálé okopávání kotníků, navážení se a rýpání. Ta pozornost, kterou mně věnujete je milá a vždy se na ní těším. Ovšem, dčíve jste zde i radila - nyní už jen reagujete a okopáváte. No, nejsem v tom sám a za Vaši povahu nemohu. Tak, zase příště .

Ohodnoceno: 3x
 
Od: ria®
Datum: 25.10.16 17:54
avatar

Opravdu záleží na tom, jak to bereš Ty, mě by to nesmírně ponižovalo, cítila bych se hloupě, trapně.. Svým způsobem je to šikana jako každá jiná, pokud ti to vadí a neumíš si sjednat respekt sama, prostě to řekni učitelům, rodičům, žalování, nežalování, musí být určité hranice, za které se nesmí...


doplněno 25.10.16 19:10:

Představte si, že Vám takhle kluci budou "srandičkovat" s Vaší dcerou, věřím, že by jste ty parchanty roztrhli vejpůl..

Já se taky musela zeptat, na to, jak to bere tazatelka.. Snad v každé - i mé třídě, bývá holka, co se ráda předvádí, chodí vyzívavě, pozornost si užívá a na záchodcích ukazuje i ten poslední zakrytý zbytek.. Ale věřím, že tohle není ten případ..

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 25.10.16 18:05
avatar

A ty se při tom rozčiluješ a komentuješ to. To se jim líbí a proto to dělají pořád znova. Příště nekomentuj, dotyčnému jednu flákni a tvař se jakoby nic. Vsadím se, že to bude fungovat.


doplněno 25.10.16 18:35:

Já myslím, že by to fungovat mohlo i dneska. Pokud ne, tak tedy nežalovat, ale řešit s rodiči a učiteli sexuální obtěžování.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.10.16 18:16

Láďo, kluci ale nejsou jako před 40ti lety. To když jsi ji některému flákl, tak se ostatní zasmáli a byl konec. Dnes je takový kluk schopen holce "natankovat" pěstí do obličeje. A jak tu psal Ben hlouposti, jako že to té holce imponuje, že jí to kluci dělají, to už je úplně mimo mísu. Ale to u Bena bývá částo, že mluví za ženy. Fakt se bojím, že tu bude za chvilku odpovídat na to, jestli v těhotenství zvracel nebo ne.


doplněno 25.10.16 18:53:

No, kdysi to byla klukovina, sranda. Kluci nechtěli nikomu ublížit, nechtěli nikoho potupit. Jistě, byly vyjímky. Dnes tyhle srandičky bývají ve zlém. S cílem zesměšnit. Jistě, jsou i vyjímky.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: sgsg
Datum: 25.10.16 18:21

Říct to učitelce, neoblíkat výstřihy, koupit si podprdu bez zapínání. U nás to kluci taky dělali, jsou v pubertě, no. Do střední školy je to přejde.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.10.16 18:29
avatar

Ahoj. Neber to jako žalování. To oni si k Tobě dovolují víc, než smí. Musíš se začít bránit - řekni to mamce, ve škole to řešte s učitelkou..Dneska Ti cpou do prádla listí, zítra Tě povalí na zem a svlečou..a co přijde potom? Nenech si to líbit! To, že jste v pubertě neznamená, že si k Tobě může někdo dovolit takové jednání.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: cyril6
Datum: 27.10.16 20:43
ty ses opravdu mimo
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.16 20:49
avatar

Také provozuješ povalování spolužaček v parku?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kuky®
Datum: 25.10.16 18:58
Udělej to jak Helena Růžičková ve filmu Slunce, seno a pár facek když ji zeptal její syn kdo je to coura...lisk, lisk.
Správná rána ve správnou chvíli je lepší než polovina rad místních radců a rádkyň.
Čili flákni vždycky hlavnímu kápovi a je to.
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 25.10.16 21:50
avatar

Ahoj slečno,
docela dlouho jsem přemýšlel, jestli sem k tomu něco napsat či nenapsat, přece jen si ve věku, když už bys pomalu mohla být mojí vnučkou a dceru jsem nikdy neměl, ale protože jsem se zcela nedávno dostal k vyprávění jedné dnes 17.leté slečny, které odmítla jít i do tanečních, protože by se tam musela potkávat s kluky ze základky, kteří jí taky týrali a šikanovali a já měl možnost vidět následky i po těch několika letech, něco k tomu napíšu.
Když jsme kdysi byli jako kluci ve věku 14let, tak to, co píšeš, už jsme si k holkám vůbec nedovolili. Rozepínání podprsenek, přesněji tahání za šňůrky a jejich rozvazování u kalhotek či podprsenek bylo výsadou u plavek (čili na koupalištích) ve věku tak do nějaké 6.třídy. Pak už jsme si to nedovolili - holky už byly za dámy a při jakémkoli pokusu o něco takového to okamžitě trestaly fackou. Kromě toho - všechny holky držely při sobě, takže by takový kluk okamžitě riskoval, že se na něj sesype celé hejno holek. Prostě být surový vůči holkám se nenosilo a to ani mezi kluky, kluk, který by takový byl, by byl cílem opovržení i ostatních kluků (takové to známé "si dovolíš jen na holku").
Ale svatí jsme samozřejmě taky nebyli - to házení věcí (papírové kuličky, v zimě sněhové koule a pod.) do výstřihu bylo i tenkrát a většinou s holky sice vztekaly, ale ona to pro ně bylo trochu asi i taková psychická podpora - holka, co neměla prsa, tak té tam nešlo nic házet. Takže samozřejmě ty holky byly v zájmu kluků výše, protože už tenkrát si všechni (skoro všichni) mysleli, že pouze žena s velkýma prsama je ta spprávná žena. Mmch - házení něčeho do výstřihu není jen záležitostí dětských a pubertálních let, lze se s tím setkat i u starší generace jako provokování ze srandy.
Dnes je dost jiná doba - surová, bezohledná. Sice se ti to asi nebude líbit, ale budeš se tomu muset přizpůsobit.
Dovolil bych si poradit asi toto - jak na tebe někdo sáhne a nebude ti to příjemné, braň se. Normálně ji dotyčnému hned vraz (dej mu facku) - bez varování a bez rozmýšlení. Sice se ti může stát, že ti ji útočník vrátí, ale po pár takových obranných akcích budeš prohlášena za netykavku a maximálně si z tebe budou dělat srandu slovně. Když takhle zareaguješ před větším množstvím lidí (třeba spolužáků), sklidí útočník na tebe posměch i od těch přihlížejících (že dostal od holky facku). Pokud by tě dotyčný napadl nějak víc - řeš to - rodiče, učitelé atd. Ono všechno má své hranice a i tyhle "srandičky" je mají - lidově "ocaď pocaď).
Držím palce, ať se ti podaří úspěšně tvé problémy vyřešit.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 27.10.16 21:46
avatar

Já osobně toto vidím spíš už jako trestný čin. Záleží, co všechno tomu předcházelo, ale pokud si tazatelka s těmi kluky nic nezačínala, normálně bych to řešila i dost tvrdě (a tím nemyslím fackování, ale nějaký oficiální postih). Uź to nejsou malé děti. To by mohl i kdejaký násilník říct, že si s obětí chtěl jenom pohrát.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.16 17:01
avatar

No, to snad není možné! Ano, puberta s klukama cloumá, ale snad není nutné dělat, že je takové chování v pořádku? Jak k tomu asi příjde tato dívka?

Víš co? Žalování by to nebylo, ale první jim zkus říct, že ti to opravdu vadí. A nebo se třeba sejdi jen s jedním z nich, kterému bys o tom řekla. Snad to nebude takový hlupák, aby mu nedošlo, že tohle je už vážně přestřel. A jestli to nevýjde, tak tedy zkus zajít za učitelkou. Opravdu, tohle žalování není.

PS: A co takhle zkusit nosit "sportovní podprsenku"? Nejen, že ti bude držet ňadra pohromadě, ale také žádné rozepínání nemá.

Ohodnoceno: 2x
 

 

Datum: 27.10.16 19:41
avatar

Nikdo tě nemá právo povalovat na zem a sex. obtěžovat; když to ohlásíš vyučujícím, není to žalování. Pokud tě někdo okrade, také raději nepůjdeš na policii, abys nežalovala? Některé věci jsou prostě "přes čáru" a žádný člověk si je nesmí k druhým dovolit! Pro tebe platí rada, aby ses v každém případě oblékala nevyzývavě.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 27.10.16 20:37
Určitě bych to někomu řekla, tohle je hnus.
Ohodnoceno: 2x
 
Od: ben®
Datum: 28.10.16 06:29
avatar

Dobrý den, jenom upozorním, že zde vedeme diskuzi nad fiktivní či teoretickou otázkou a nejde o skutečnost. Tato byla první ze série podobných otázek a ještě vypadala věrohodně. Ty další otázky, které následovaly, zde již nejsou (zavěšování za kalhotky po tělocviku na věšák, natahování kalhotek k prasknutí a padání podprsenky ke kolenům). Děti mají nějaké podzimní volno, tak mají o zábavu postaráno. Zdravím!


doplněno 28.10.16 17:48:

sebod - ano, je to možné. Snad si tento dotaz vyhledá a nebude zde zakládat nový (stejný).

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 28.10.16 12:09

Bene, může se to hodit komukoliv jinému, kdo si z nás srandu nedělá a třeba se stydí zeptat.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.