SOŠ- obor chovatel cizokrajných zvířat

Od: Datum: 17.10.16 16:19 odpovědí: 5 změna: 20.10.16 23:19

Ahoj, nemůžu se rozhodnout mezi dvěmi střední a už mi zbývá jen rok na základce. Pomohlo by mi kdyby jste mi napsali něco o oboru "chovatel cizokrajných zvířat" třeba jestli jste se s tím nějak setkali, tak co si o tom myslíte a co na to třeba potřebuji...

Děkuji :).

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ctenar
Datum: 20.10.16 13:53

Informace o oboru, charakteristika oboru, profil absolventa, učební plány, školy, počty přihlášených/přijatých, ... vše zde.

Ohodnoceno: 0x

Od: helenasmetanova
Datum: 20.10.16 13:56

Vím, že v Litomyšli je něco takového , ale pokud chceš znát pravdu, je to obor k ničemu, zkus třeba nějaké lyceum zaměřené na něco.. je spousta druhů je

Od: ctenar
Datum: 20.10.16 14:10

V Litomyšli je jedna z těch 2 škol v ČR, které ten obor nabízí - viz můj odkaz výše.

Zajímalo by mě, co má jako tu druhou školu, o které uvažuje.

Od: balzerka
Datum: 20.10.16 18:24

Jestli myslíš mezi dvěma středními školami, tak bychom Ti doporučili asi tu druhou. (V tomto souvětí máš opravené svoje chyby z dotazu.) Jedině, že bys byl fanatik do nějakého chovu a už měl bohaté zkušenosti třeba z nějaké chovatelské stanice nebo doma jste ve velkém chovali nějaké exoty a nevadilo by Ti, že si moc nevyděláš nebo že nebudeš mít možná uplatnění..

Datum: 20.10.16 23:19

o oboru nic nevím, ale poradím ti - školy mívají takhle na podzim zhruba až do ledna vyhlašovány dny otevřených dveří. v ty dny bývá možnost přijít se podívat do výuky, prohlédnout si školu, informovat se o oboru. bývá přitom možnost promluvit si nejenom s učitely, ale i se žáky školy. popros rodiče, ať se s tebou na vybrané školy zajdou podívat (případně se tam můžeš dojít podívat sama, pokud to tvým rodičům nebude vadit, tedy pokud je škola v dosahu), mohlo by ti to pomoct se rozhodnout.

další možností je jít se informovat na veletrh (burzu) středních škol. na jeden jsem loni doprovázela dceru, byly to pražské školy, každá měla svůj stránek, kde se představila, byly na něm jak studenti, tak jejich učitelé, dalo se jich zeptat na cokoli. je tedy potřeba jet do odpovídajícího města, v Praze opravdu byly jenom pražské školy. seznam termínů je tady:

http://www.stredniskoly.cz/burzy-skol.html

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.