Prdlý tělocvikář

Od: Datum: 05.10.16 19:07 odpovědí: 9 změna: 06.10.16 08:53

Zdravím,

dneska jsme v tělocviku hráli volejbal normální hra kluci VS holky a nám klukům to moc nešlo. Pár si jich z toho dělalo srandu a tělocvikář se naštval a řekl, že budeme příště běhat venku v mraze 12 minut.

Neřešil bych to, kdybych něco provedl a kdyby mi bylo jedno jestli se nachladím. Teď jsem se z jednoho nachlazení dostal a opravdu se teď nesmím znovu nachladit.

Poradíte mi, co bych mohl v této situaci dělat?

Učitel mě hází do jednoho pytle s těmi ostatními, i když jsem se snažil, ale bohužel jsem na to levej.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 05.10.16 19:23

Co můžeš udělat? Po doběhnutí se teple obléct a nachlazení se nekoná.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.10.16 19:25
avatar

Jak ten tělocvikář ví, že bude příští týden zrovna v den vašeho těláku mrznout? *placni*


doplněno 05.10.16 19:27:

Seberte partu a běžte se omluvit, ne? I kdyby nemrzlo, hodí se, že si to vyříkáte. Tělocvikáři bývají féroví, umí přijmout upřímnou omluvu a nedělat kvůli tomu cavyky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.10.16 19:58
avatar

Nevidím nic nenormálního na 12-ti minutovém běhu.

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 05.10.16 20:11
avatar

S tím mrazem nevím, vždyť je teprve začátek října. :-D

Jinak bych mu to normálně řekla - že vám nedělá chladno dobře a při oné hře jste se snažil. Kolektivní tresty moc vhodné nejsou, to by měl učitel vědět.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.10.16 20:17
avatar
bóžínku.. Vojnu na vás. V šest ráno nástup na rozcvičku, úbor trenky a tílko. Tepláky povolené až od -5 a nikoho neubylo.
Ohodnoceno: 7x
 
Od: telocvikarka
Datum: 05.10.16 22:33

V jakém věku nezvládáte techniku odbití obouruč vrchem a spodem? Kolik hodin za život jste tomu věnoval? Volejbal je na nácvik náročný ve srovnání s jinými míčovými hrami. Měli jste ho na ZŠ? Né na každé základce se vyučuje. Na SŠ většinou předpokládají, že už základy máte a tak vás jen nechají hrát. Většinou je to bída. Vám puberťákům je vaše hra pro smích, tělocvikáři k pláči. V tu chvíli neřeší, kdo se smál víc. Má pocit marnosti a navíc nevidí snahu. A jesti si máte za odměnu odběhnout 12 minut, to snad není nic strašného.Běžíte svým tempem. Chce to se dobře oblíct, čepici nebo čelenku a šátekna krk, snažit se vdechovat nosem a mít boty, co nepromoknou . A pak hned do tepla. Jak budete automaticky předpokládat, že se nachladíte, tak se nachladíte. To je i o psychice. Jste už ta skleníková generace. Zažila jsem tělocviky jenom venku, i na sněhu. Nikoho nenapadlo se vymlouvat..

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 05.10.16 23:51
avatar

Zdravím. Co budete dělat v hodině Tv určuje učitel. Takže vám nezbyde nic jiného než se podřídit, pokud nejste ze zdravotních důvodů z TV uvolněn.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 06.10.16 04:19
Ono příští týden mrznout ještě nebude. Z jaké části jste republiky a v kolik hodin máte TV? Podívejte se na předpověď a můžete být v klidu. Tedy běhání v mrazu můžeme s velkou pravděpodobností vyloučit. No a i kdyby, neexistuje špatné počasí, ale špatné oblečení. Chodím bruslit na cyklostezku téměř celý rok, pokud není mokro, sníh, vyložený mráz nebo moc nefouká. Klidně v prosinci nebo v únoru. Chce to funkční oblečení co odvádí pot, čepici, rukavice. A že to neflákám, pěkně se u toho zpotím a zadýchám. A jen 12min to tedy taky nedělám, tak aspoň hodinu, aby to mělo smysl. Jediná na cyklostezce taky nejsem, jsou tam ostatní sportovci i běžci. A představte si, že lidi chodí dokonce masivně sportovat i v zimě a na hory, kde je opravdu mráz. V zimě jsme byli celý den na horách a bylo -10 stupňů, i s malým dítětem. A byli tam i lidé s nechodícími batolaty na sáňkách. Takže nebojte, přežijete ve zdraví.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: axus®
Datum: 06.10.16 08:53
avatar

Poradíte mi, co bych mohl v této situaci dělat?
Jit si treba zabehat, at pristi telak tech 12 minut udychas.

Ohodnoceno: 4x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.