Dálkové a denní studium

Od: Datum: 22.09.16 12:00 odpovědí: 3 změna: 22.09.16 20:09

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda když studuji na střední škole denní studium a ještě studuji dálkové studium. Jedná se samozřejmě o jiné obory. Musím na té škole kde studuji dálkové studium to sdělit, že studuji denní studium?

Díky.

Jarda


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.09.16 12:05

Ne nemusíte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.09.16 15:54

Dobrý den, být Vámi, tak bych se pozeptal pro jistotu na studijním oddělení obou škol. Jste na středních školách, tam je to možná jiné, ale vím, že na vysoké škole (alespoň u nás) toto uvádět musíte - podepíšete při zápisu prohlášení, kde vyplníte, zda jste už studoval na jiné vysoké škole, nebo zda současně studujete zároveň na jiné škole. Prý je to pro potřeby matriky studentů podle nějakého zákona, jeho číslo vám teď z hlavy neřeknu. Ale raději se přeptejte.


doplněno 22.09.16 20:27:

Aha, tak pokud by to někdo chtěl, tak bys asi nějaký "papír" k podepsání dostal. I když...jsi na střední škole, stejně jako na vysoké je to tak, že nějaká neznalost moc neomlouvá a o některé věci se musíš starat sám a když se nestaráš, tak můžeš mít problém a nikdo Tě na to předem neupozorní. Chceš-li mít jistotu, raději se zeptej u Vás na studijním oddělení.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jarda34
Datum: 22.09.16 20:09
Mě se zatím na to vůbec nikdo neptal

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.