Běhaní v TV v chladu

Od: Datum: 21.09.16 06:01 odpovědí: 3 změna: 21.09.16 07:27

Zdravím,

dnes máme v TV běhat 1500m, což by mi nevadilo, ale pokaždé když běhám takhle v zime ve škole, jsem z toho nachlazený. A nachlazený teď být opravdu nemůžu, za týden a něco půjdu darovat krev.

Nevíte jak se z toho vyvlíknout?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.09.16 06:09
avatar
Z běhu se nenachladis. My běhali ve sněhu v kratasech a přežili jsme to. Co můžeš pro sebe udělat je to,že po dobehu se prevleces do suchých hader. A nebo prostě nepobezis, oznámíš že máš takový problém a necháš si běh na jindy. Nebo si nechej napsat omluvenku, ze jsi po nemoci a nesmis běhat. Ale stojí ti to za to?
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.09.16 06:36
avatar
Pokud budete před během teple oblečen a po doběhu stejně tak, žádné nachlazení se konat nebude.Samotný běh trvající 6-7minut Vám žádnou zdravotní újmu nezpůsobí.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.09.16 07:27
avatar

Když se zeptáš běžců,tak tohle je právě ideální teplota na běh.Ovšem pokud víš,že tobě nesedí a trpíš poté na nachlazení,udělej si horký čaj co potom vypiješ a teplou mikynu sebou do které se hned zabalíš.Taky bych si vzala C-éčko,klidně i dvě a bude to v pohodě.;)

Běh samotný to nezpůsobí,ale to jak se budeš chovat po běhu ano,proto nesmíš prochladnout a doplnit vitamín...já musím mít při běhu nebo na kole i nákrčník,mám citlivý krk na chlad,rychle prochladnu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.