Odvolaní reparátu

Od: Datum: 27.08.16 14:31 odpovědí: 3 změna: 27.08.16 15:04
Dobrý den, mám dotaz po 9 ročníku základní školi jsem nastoupila do prvků, do dělala jsem prvák a odešla na jinou školu. Kde mi to nesedlo a v květnu jsem se vrátila zpět do prvků na te škole co jsem byla. Dostala jsem salmonelu a nemohla jsem na praxe.Mám dělat reparat jde dat nějaké odvolání?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 27.08.16 14:37

Proti čemu se chcete odvolat? Nemáte splněnou praxi a proto nepostupujete do dalšího ročníku. Dokonce vám dali druhou možnost - udělat reparát a vy se chcete odvolat? To mi hlava nebere. To jako chcete jít do druháku bez ukončení prvního ročníku?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: michaelar
Datum: 27.08.16 14:42
Já ten prvak mám hotovej z minulého roka jen sem přešla na jinou školu a v květnu jsem se vrátila zpatky na ten stejnej obor do prvků protože to nemělo smysl jít do druhaku na 2 měsíce
Datum: 27.08.16 15:04

To jestli ti škola uzná předchozí studium je čistě na uvážení ředtele. Pokud se rozhodli, že neuznají, pak je úplně jedno, jestli jsi dříve prvák udělala.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.