Kapsář na školní lavici, návod

Od: Datum: 15.08.16 14:24 odpovědí: 6 změna: 18.08.16 21:17

Dobrý den,
chtěl bych ušít kapsář na školní lavici, ale tápu v rozměrech lavice. Můžete mě někdo nasměrovat?

Nebo existuje přímo nějaké doporučení/návod na takový kapsář? Zhruba si pamatuju, co jsem měla sama, tak nějaký takový bych zvládla.

děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 15.08.16 14:29

lavice mají různé rozměry - jistě se dá improvizovat a velikost běžné igelitky s více mašličkami pro upevnění bude stačit... případně upravíte po prvních dnech praxe.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.08.16 14:35

Dcera má kapsář na lavici s rozměry 40x35cm

Ohodnoceno: 2x

Datum: 15.08.16 14:48

prodává se pod názvy kapsář na lavici nebo pytlík na lavici. Rozměry se pohybují od 36x30cm po 40x40cm. Osobně si myslím, že případných 5 centimetrů rozdílu není tak podstatných. Zvláště pokud bude menší - tkaničky ho pustí do středu. Přesahy by byly horší - krčil by se.

Datum: 18.08.16 18:02

40x36 a nevím zda se vyplatí šít když se dá koupit od 70,- do 200,-. Zeptám se zda váš školák může kapsář mít, vnučka jde do 1tř. a byli upozorněni, žádné kapsáře.

Datum: 18.08.16 18:57

Jak tu bylo napsáno, pokud by se koupila nová látka, tak se to nevyplatí šít. Já kupuji látky na něco často v sekáči, u nás je třeba ten Genesis za 29. Tam se seženou někdy fakt pěkné kousky - i nové. Pak máte třeba nějaký závěs za 29 korun a dá se z toho ušít polštářek, pytlíky nebo i ten kapsář. Nedávno tam měli úplně nové peřiny, asi někomu nepřišly dost cool, já z toho ušila závěsy do kuchyně, protože povlak nebyl přestřižený a ještě něco do obýváku.

Od: balzerka
Datum: 18.08.16 21:17

Změřte si ho v obchodě a promyslete si , čím kapsář ještě vylepšit / obrázek,způsob upevnění na suchý zip, kapsičky na zip ap./.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.