Nástavbové studium - podnikání

Od: Datum: 10.08.16 14:11 odpovědí: 2 změna: 10.08.16 17:15

Ahoj prosím vás měla bych dotaz.

Studuji SOŠ a po ukončení chci jít na nástavbové studium jen bych se chtěl zeptat jaké známky se berou? Ze závěrečných zkoušek nebo ze všech třech let se udělá jeden průměr a podle toho přijímají? děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.08.16 16:39

Ahoj,

to Ti tady přesně nejspíš nikdo neporadí. Jednak jsi neuvedla, na jakou školu přesně v jakém městě by ses chtěla hlásit, a především, každá škola má jiné podmínky pro přijetí. Řada škol má tyto podmínky na svých webových stránkách docela přehledně napsané, takže není nic jednoduššího, než že si najdeš webové stránky té školy a tam si vše v klidu přečteš. Bývá to v sekci Přijímací řízení nebo Podmínky přijetí, někdy i přímo u nabízených oborů. Stačí jen hledat. Pokud by Ti to nebylo jasné, doporučuji se informovat přímo návštěvou dané školy, například na sekretariátu, nebo při dni otevřených dveří.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.08.16 17:15
avatar

Pokud vím, chtějí kopii posledních dvou let + výuční list.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.