2 typy jaderných pórů a jak vznikají

Od: Datum: 04.08.16 16:08 odpovědí: 4 změna: 04.08.16 17:05

Ahoj, je tu někdo, kdo by mi mohl říct, jaké jsou dva typy jaderných pórů a kdyžtak případně jak vznikají? Nikde to nemůžu najít, že by jaderné póry byly ještě nějak dělené. Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.08.16 16:45
avatar

O pórech v buněčném jádře se na google dočteš na mnoha místech.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 
Od: 999
Datum: 04.08.16 16:51

Jo, věřte tomu nebo ne, zkoušela jsem to.. A nic, co by mi napovědělo na tuhle otázku, ani učebnice či prezentace ne. Dokonce po konzultaci s kamarádkou jsme přímo vypsané URČITÉ druhy nenašly. Obecně to nepotřebuji. Tak pokud jste něco takového našel/našla, tak mi to prosím sem napište či hoďte odkaz včetně jejich vzniku. Díky. :)

Od: 999
Datum: 04.08.16 17:05

Ale prosím vás.. Zadat si slovo "jaderné póry" do google a hodit sem odkaz a myslet si, jak umím poradit, by zvládl každý. Mně jde o konkrétní druhy jaderných pórů a vznik těch druhů, což jsem na žádné z vašich vyjetých stránek prostě nenašla. Strávila jsem hodinu hledáním těch KONKRÉTNÍCH druhů. Je mi jasné, že o pórech OBECNĚ toho je na google plno.

A pokud tu radíte stylem, že všechny odkážete, ať si to zadají do google (což pochybuju, že by někoho třeba nenapadlo), tak s prominutím tahle poradna ztrácí smysl.

Pokud odpověď nevíte, tak neodpovídejte a neházejte mi sem odkaz na hledání do google, kde si to umím zadat taky. Díky.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.