Rychlost studia

Od: Datum: 02.08.16 18:21 odpovědí: 3 změna: 02.08.16 19:00

Prosím je možné zde v ČR rychlé studium? Myslím tím, mít už v 18 bakaláře?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.08.16 18:28

To je vtip nebo to myslíte snad vážně? Doporučil bych se zeptat českých ku... eh modelek, nebo navštívit poslaneckou sněmovnu, ti s tímto rychlostudiem mají letité zkušenosti.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tod
Datum: 02.08.16 19:00

Proč vtip?

Jsou studenti, kteří na to dlabou a trvá jim pochopit určitou látku. A jsou studenti( neříkám moc), kteří nemají problém.

Vidím to sám na svojí SŠ. Např. matematika ,celá hodina jenom počítání na tabuli a to jenom pro ty méně chápavé. Já s ní třeba problém nemám, mě by stačila jedna hodina jedna látka...ze 4 let zkráceno na 2 roky.

Podobně bych to viděl i u ostaních předmětů, až na cizí jazyky, tam je třeba procvičovat důkladně.

Např. dějepis, neříkám zrušit úplně, ale zkrátit by se dalo a to o dost. Viz naše hodina: 20 minut probírání látky, dalších 20 minut diktování (někdy vlastní) zápisu. Místo toho raději probírat látku celou hodinu.

O promarněných odpadlých hodinách raději mlčím.

Když jdu na nějaký obor, jdu tam s tím, že mě to baví,chci to dělat a být nejlepší a ne že budu chodit za školu, a po týdnu si přijde, že tomu nerozumí a zopakujme si to ještě jednou...

Ale je to jen můj názor, ne každý může být chytrej a důslednej chápu. Ale nějaká SŠ na 2 roky by se pro ty "inteligentnější" hodila.

Datum: 02.08.16 18:38
avatar

Práva v Plzni to už nepůjde, ale myslím, že šanci máte. Lze i na jiných školách ročník přeskočit, musíte udělat všechny zkoušky za 1 (myslím A+). Do 18ti to asi nestihnete, neslyšela jsem, že by ZŠ a SŠ umožnila nějaký ročník přeskočit. Uvědomte si, že titul Bc. dostávají v některých státech studenti co ukončí maturitou.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.