MATURITA -Práce nvm co dal

Od: Datum: 08.08.16 17:47 odpovědí: 4 změna: 09.08.16 08:30

Ahoj

Chodím do práce už skoro 2 roky ale bohužel se mi nepovedla maturita ani na treti pokus .

Jaké jsou moje možnosti? Ted udělali , že kdo chce do prvního ročníku musí udělat zkoušky z matiky a ČJ.

A to bych musel ělat nejspíše taky ale nastoupil bych od 2 ročníku a nebo od 1?

A někde jsem četl , že když mám udělanou střední školu ty 2 roky nástavby , že bych mohl jít na jinou školu do posledního ročníku . Jak to stím je? znáte nějaký formulář jak zažádat o opakování v posledním ročníku bud na é minule škole nebo na nové .

Prosím poradíte mi jak to stím je? kde sezenu formular o opakování posledního ročníku studia. A do kdy to musím poslat jaký měsíc? díky za vaše rady moc mi stím pomůžete


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 08.08.16 17:55

Teď jsou prázdniny, tak nic nevyřešíte. Poslední týden v srpnu již bývají kantoři ve škole. Je problém zajít za ředitelem té školy, kde jste neuspěl? Stydíte se, asi máte proč. Ústně vždy vyřídíte více jak přes nějaký formulář. Jen ředitel povoluje vyjímky a vždy záleží na jeho rozhodnutí. Tak hurá do toho , naklusejte pro info do školy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.08.16 20:28
avatar
Osobně si myslím, že pokud nezvládnete maturitu ani na třetí pokus, inteligentně na ní nemáte a zkoušet to na další pokusy bude jen ztráta času, který byste mohl investovat jinak.
Co se poohlídnout po nějaké řemeslu, který má budoucnost? Pokud jste manuálně zručný, víc peněz vyděláte tímto způsobem a mohlo by vás to i naplňovat.
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 09.08.16 08:20
avatar

Zdravím, nevím jak to chodí u Vás, ale já jsem si dodělával maturitu dálkově a také k nám do třetího ročníku přišli kluci z úplně jiné školy, kteří nedali maturitu a jen si zopakovali třeťák a šli to zkusit znovu. Chce to zavolat, zajet do dané školy a pozeptat se. Řeči o tom, že byste se na to měl vyprdnout, když to nedáte ani na potřetí, neberte.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: teri
Datum: 09.08.16 08:30
Jak říkám věřte si učte se a dokážete tu maturitu każdopádně se musíte hodně drtit . Až budu dělat maturu já tak mě čeká matematika a to snad nedám :) ale budu se snažit.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.