Kontrola odpovědí

Od: Datum: 24.06.16 21:50 odpovědí: 14 změna: 25.06.16 12:28

Dobrý večer, mohl by někdo zkontrolovat, zda jsou odpovědi správné? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hypoteka
Datum: 24.06.16 21:57

No řekl bych, že u dvojky je správně "C"

doplněno 24.06.16 22:31:

Dál jsem nekontroloval

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.06.16 22:23

Chybně jsou: 2, 8

Datum: 24.06.16 22:43

já doplním i tu správnou odpověď: D
(co to jééééé? - tj. co a koho má tenhle test testovat?)

Od: memphi
Datum: 24.06.16 22:44

U čeho D?

Příští rok se po maturitě chci hlásit někam dál, tak si sháním testy z různých škol, tahle tam bohužel nemá výsledky. Mám je stažené už dlouho, takže netuším odkud jsou.

Datum: 24.06.16 22:35

Aha, a co je teda správně? u dvojky jsem vyřadil kreditní kartu i spotřebitelský úvěr, protože pomocí kreditní karty se dá platit dál a pak se to splácí, spotřebitelský úvěr je na nákup spotřebičů a celkově vybavení typický...takže ten hypotéční?

No a u osmičky teda fakt netuším, vím jen, že ho vede krajský soud, takže áčko nejspíš ne, seznam obchodních společností mi přijde jako blbost, takže zbývá jen veřejný seznam.

Takže oboje C?

Datum: 24.06.16 22:44

seznam obchodních společností není blbost (-:

Datum: 24.06.16 22:45

Áha, tak děkuji :) A ta dvojka je teda C?

Datum: 24.06.16 22:50

jo, hypotéka se tejká nemovitostí, teda staveb (nikoliv jejich vybavením - např. nábytkem a tak)
(ale furt nevím, co je to za test - tj. pro koho je určenej)

doplněno 24.06.16 22:57:

jo, už vím (i když teda nevím), přehlídnul jsem odpověď; no to je dobrý studovat testy, a nevědět, pro kterou vejšku a obor jsou určený, to pak spadá vyplňování testů spíš do povyražení než do přípravy ke zkoušce; no, říkal jsem si, že to možná bude nějaký test ze všeobecných vědomostí se zaměřením tak ekonomicko právním... (tak podle tohoto testu bych moh bejt docela úspěšným uchazečem (-: )

Datum: 24.06.16 22:48

Seznam obchodních společností není správně. V obchodním rejstříku mohou být zapsány i fyzické osoby např OSVČ a to rozhodně nejsou obchodní společnosti.

Doporučuji občas kouknout do wiki.. https://cs.wikipedia.org/wiki/Obchodn%C3%AD_rejst%C5%99%C3%ADk

C je správně. a to jak u 2 tak 8.

doplněno 24.06.16 23:08:

To jsou klasický testový chytáčky :) no stress

Každopádně co je horší, že tazatel viditelně neumí ani používat vyhledávač, což je dost smutný v dnešní době :))

Datum: 24.06.16 23:01

nojo, to je pravda, já se tím moc netrápil, a vycházel jsem z logiky, že obchodní společnosti jsou tam určitě, ale to je samozřejmě blbá logika, a veřejný ten seznam nepochybně je (no, trošku jsem se přechválil...)

Datum: 24.06.16 23:41

Na wiki jsem byl, ale tam mě zmátly fyzické osoby, proto jsem zvolit B. A to navážení do mě si laskavě odpusťte. Samozřejmě, že jsem vyhledávač použil, ale zřejmě jsem to nepochopil správně-také proto jsem dotaz položil. Ale to se evidentně nesmí, tak se omlouvám.

Datum: 24.06.16 23:54

Takových dotazů do školy tu jsou tuny každý večer. Nemůžete čekat, že se tu budou podobné informace servírovat na stříbrném podnose. Poradil jsem Vám co je špatně, sám jste si dobře v příspěvku ve 22:35 odpověděl, tak nevím co řešíte.

Sám píšete, že chcete po maturitě studovat a moje poznámka je přesně určena k tomu, abyste si dokázal informace najít sám a správně. Je to pro Vaše dobro. Na VŠ Vás nikdo za ručičku vodit nebude a ve výsledku je umět správně hledat a informace zpracovávat to nejdůležitější, co budete potřebovat.

Datum: 25.06.16 11:15

Však jsem se snažil dostat ke správné odpovědi, taky jsem rozepisoval co a proč jsem to vyloučil, nechtěl jsem správné odpovědi, jen jsem potřeboval nakopnout.

Datum: 25.06.16 12:28

memphi. Nic si z toho "napomenutí" od mytrix nedělej. I rádcové mají své dny ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.