1x

Přihláška na VŠ

Od: Datum: 29.05.16 21:15 odpovědí: 7 změna: 30.05.16 17:06

Ahojte, potřebovala bych poradit chci jít na VŠ ekonomickou do Karviné (Slezská univerzita v Opavě, Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné). Na přihlášce jsem si vybrala obor a chtěla bych vědět jestli musím mít ten obor nebo jak si budeme vybírat si můžu vybrat jiný obor? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.05.16 21:23

No já bych řekl,že je to na dohodě s děkanátem, ale měla byste jít na ten,na který se hlásíte.

Ohodnoceno: 0x

Od: spageta9
Datum: 29.05.16 21:25

Ale na přihlášce jsme právě mohli uvést 3, ale já uvedla jen jeden proto se ptám.

Od: nmd
Datum: 29.05.16 21:42

Odpověď Vám poskytne výhradně studijní oddělení fakulty. Někde umožňují zapsání na jiný obor, jinde ne. Dost záleží na podmínkách přijímacího řízení, resp. jejich odlišnostech. Např. pokud se přihlásím na obor, na který se bere automaticky tak těžko mohu doufat v přepsání na obor, kde se dělají rodílovky.

doplněno 29.05.16 21:55:

To jsem pochopil, i tak bychs tím šel na studijní oddělení. Ostatně přihlášky a zápis mívají na starost právě tam.

Datum: 29.05.16 21:47

já teprve budu nastupovat do 1. ročníku tak se ptám

Od: ctenar
Datum: 30.05.16 12:45

Z webu školy si stáhni Studijní řád. Tam by to mělo být napsané, co jde a jak měnit.

Datum: 30.05.16 16:32

stáhla jsem si to ale není tam o tom nic :(

Datum: 30.05.16 17:06

Zdravím. Kdysi jsem se hlásila na univerzitu do Brna, na tři obory na stejné fakultě. Přijímačky jsem dělala jen jedny - na jeden obor mě nevzali, tam percentil nestačil, a další dva ano - z těch jsem si mohla vybrat. Pokud tedy úspěšně složíš zkoušky, můžeš si vybrat z těch oborů, na které tě vezmou.

Pokud tě vezmou na všechny tři, vybereš si z těch tří ten (pro tebe) nejlepší a oni volné místo obsadí jiným zájemcem.;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.