Jak to spočítat?

Od: Datum: 18.05.16 21:55 odpovědí: 8 změna: 26.05.16 14:05

Jak dlouho se bude napouštět nádrž, jestliže průměrný přítok je 150m3/s a odtok přehrady je regulován na 50m3/s a objem nádrže je 33 000 000m3?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.05.16 21:57
Tady ale není výpočetní středisko. Tady je poradna a rádi ti poradíme s tvým řešením. Vždycky se někdo najde, kdo ti řekne, v čem a jakou děláš chybu. Ovšem, to by tu muselo být nějaký tvý, klidně i špatný řešení. Pak se s tím dá něco dělat, říci co je kde špatně.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.05.16 21:59

jenyk, pochop to. Je deset večer, kdo se s tím má počítat za domácí úkol, že? Že bude třeba zítra z toho písemka? No a co má bejt? Tak dotyčný dostane kuli. No a? *zed*

Datum: 18.05.16 22:07

No jo, já vím. Celý odpoledne a možná i celý večer se řeší neodkladný a nejvíce důležitý věci na FB a na takový ptákoviny, jako je třeba domácí úkol jaksi nezbývá čas.

Hanba by mě fackovala, ptát se na takovýhle triviálně jednoduchý příklady. Ve svý podstatě to je jedno dělení, že?

Ale nedělám si iluze, on se jistě někdo najde, kdo neudrží své ego na uzdě a mlaskne sem výsledek. Ten dotyčná opíše a zítra tady je opět s nějakým jiným neskutečně složitým příkladem.*zed**zed*

Ohodnoceno: 1x

Datum: 19.05.16 07:20

Podle mě si spíš honí ego ti, co místo odpovídání chtějí tazatele vychovávat.

Ohodnoceno: 4x

Od: rv
Datum: 18.05.16 22:00

Něco přitéká a z toho něco odtéká. Tak kolik tam toho zůstává každou sekundu? A kolik tam toho zůstane za 2 sekundy, za 5 sekund, za 100 s? A za kolik sekund se teda objem zaplní?

Datum: 18.05.16 22:12

odhaduji tipem - skoro 4 dny ..lepší si tipnout, než psát bludy či vymýšleniny á jenyku, napiš rychle výsledek, pošlu ti euro..;)

Datum: 19.05.16 07:48

No je fakt, že tohle je jednoduché jako facka. Ale záleží ve které třídě tazatelka je. Vyšlo mi to necelé 4 dny.

Od: jancazz
Datum: 26.05.16 14:05

Jsem se těšila, že mi to tu někdo vysvětlí, když jsem na přednáškách nebyla a tady je to sám důležitý inženýr :(

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.